Toyota zve na významné novinky, pozornost také přitahují zásadní inovace v oblasti li-ionových baterií

Toyota Material Handling CZ, partner 24. ročníku kongresu Eastlog (23.9.2021 v prostorách centra O2 Universum Praha), představí zákazníkům mimo jiné modulární li-ionovou technologii vlastní výroby, první nizkozdvižný vozík BT Levio konstruovaný na míru podle této nejefektivnější baterie nebo technicky velmi precizně vyladěný a technicky nadstandardně vyspělý hydrostatický vozík Toyota Tonero HST.

Kongres EASTLOG je největší logistická událost pořádaná v České republice, která systematicky pokrývá komplexní logistická témata a současně reflektuje nejnovější trendy. Jeho cílem je inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění, a zároveň jim poskytnout prostor pro sdílení názorů a navázaní nových obchodních kontaktů.

 

eastlg_web2.jpg

 

Jana Bobysudová, marketingová manažerka TMHCZ, připomíná, že Toyota podporuje Eastlog dlouhodobě, protože jí velmi záleží na šíření informací o nejnovějších progresivních technologiích v oblasti manipulace, logistiky a skladování i jejich rychlém zavádění do praxe:

 

"Sama Toyota, jako světová jednička a preferovaný dodavatel na všech světových trzích, je velmi významným inovátorem. V oblasti nových pohonů, telematiky, automatizace a efektivních ergonomických, bezpečných a vysoce produktivních skladových i čelních vysokozdvižných vozíků přišla za poslední rok s mnoha novinkami. Jedno z nejčastěji skloňovaných slov posledních týdnů je inflace. Proto jsou jakékoli technologie a inovace vedoucí k úsporám a optimalizaci provozních nákladů velmi sledované."

 

"Navštívíte-li Eastlog a náš stánek, získáte z první ruky informace o všem důležitém, co dnes umíme zákazníkům nabídnout. Například o žhavé novince pro náročné provozy využívající silné čelní vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem - modelové řadě Toyota Tonero HST s hydrostatickou převodovkou nebo o novém li-ionovém ručně vedeném nízkozdvižném vozíku BT Levio LWI160. Je zkonstruován na bázi revoluční koncepce RED (Radical Energy Design). Poprvé v historii přizpůsobujeme vozík baterii a nikoli baterii vozíku. Vše o modulárních li-ionových bateriích Toyota, jejich možnostech a mnohostranných výhodách vám objasní naši produktoví specialisté. Dozvíte se mnoho zajímavých detailů a praktických poznatků o této rychle se rozvíjející technologii napájení elektrických vozíků."

 

Odborníci Toyoty budou připraveni i na otázky o nejnovějších trendech v oblasti automatizace, telematiky a dalších tématech, které hýbou dnešní logistikou. Bez odpovědí neodejdou ale ani zájemci o ostatní standardní produkty a služby (pronájem, servis, regálové systémy, školení obsluhy MT) nebo o plánované akce, ať již v on-line prostoru, v sídle společnosti v Rudné u Prahy nebo v moravské pobočce v Hranicích.

 

Horký tip na závěr:
V panelové diskuzi na téma "Hledání dalšího ekonomického normálu" bude s dalšími hosty diskutovat svůj pohled na vývoj v logistice Ing. František Mikeš, obchodní ředitel TMHCZ. (začátek v 17 hodin, program zde).

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat