Toyota Material Handling CZ podpořila Centrum Paraple finančním darem

TMH CZ podpořila Centrum Paraple finančním darem

StarDance v listopadu loňského roku potřetí zatančila pro Paraple. Podařilo se vybrat rekordní sumu a Toyota Material Handling CZ se na celkové částce více než 15 milionů korun podílela finančním darem ve výši 250 000 Kč. V přímém přenosu pořadu České televize "StarDance - Hvězdy tančí pro Paraple" předal šek na příslušnou částku ředitel společnosti Jaroslav Žlábek a navázal tak na různé formy pomoci, které Toyota Centru Paraple poskytuje již 14 let.

Získané prostředky využívá Centrum Paraple na udržení potřebné kvality multidisciplinární péče pro lidi, kteří se, nejčastěji po úraze, ocitají s poškozením míchy na vozíku. Peníze vybrané během loňského pořadu StarDance využije Centrum Paraple zejména na provoz svého centra v Malešicích, kde pomohou hlavně těm, kteří se ze dne na den ocitli na invalidním vozíku.

Obecně prospěšná společnost Centrum Paraple již od roku 1994 pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy následkem úrazu nebo onemocnění a jejich rodinám překonat těžkou životní situaci a najít cestu dál - cestou vysoce profesionalizované multidisciplinární péče a ryze partnerského přístupu k problému klienta. V ČR přibude každý několik stovek lidí, kteří se po úrazu s poraněním míchy mohou pohybovat jen pomocí ortopedického vozíku. Těmto klientům nabízí sociálně rehabilitační pobytové a ambulantní programy, tematické kurzy, individuální poradenství.

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat