Srdečně Vás zveme na stánek a prezentaci TMHCZ na kongresu Eastlog 2020

23. ročník kongresu EASTLOG 2020 neměl vůbec jednoduchou přípravu díky opakovanému posunu akce z květnového termínu až na 17.-18.9.2020. Ani epidemiologická situace však neumenšila zájem managementu a specialistů výrobních a logistických firem, aby se aktivně zapojili buď jako prezentující, nebo čistě jako účastníci do tradičního logistického fóra odborníků v České republice. Letošní téma je velice sugestivní: DECELERACE

 

Se společností Toyota Material Handling CZ, bronzovým partnerem Eastlogu2020, se můžete setkat přímo osobně v roli vystavovatele v aule O2 Universum Praha během kongresu 17.9.2020, kde budou naši specialisté připraveni odpovědět na Vaše dotazy, představit široké možnosti logistických řešení od Toyoty MH, která je významný hráčem a globální jedničkou v manipulaci již od roku 2001. Nebo přímo na stánku si prohlédnout novinku Toyoty – revoluční li-ionový nízkozdvih BT Levio LWI160, který je konstruován výhradně na platformě modulární Li-Ion baterie a který zaujme nejen kompaktním šasi a nízkou hmotností, ale především nadčasovým řešením pohonu.

 

V sekci AUTOLOG, v konferenčním sále D9-10, od 13:45 dále můžete posoudit, jaké možnosti a řešení Toyota svým klientům přináší jako partner – v případové studii „Netradiční řešení tradičních problémů“ bude představena  nejen automatizace v logistice, ale i další konkrétní aplikace manipulace prázdných obalů v automotive pomocí pokročilých technologií a intenzifikace zdrojů. 

 

 

Přednášejí: VÁCLAV MAREŠ, FAURECIA SEATING PÍSEK

ZDENĚK KARBAN, TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ

ALEŠ HUŠEK, TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ

Program: https://www.eastlog.cz/program-3/

Vymazat