Pobočka Hranice vylepšila nabídku služeb i vozíků

Již od roku 2019 najdou v Hranicích na Přerovsku zákazníci Toyoty širokou nabídku použité techniky, strojů k pronajmutí a nyní i vybrané modely nových vozíků a širší škálu služeb. Přímo v srdci Moravy mohou navštívit i prodejní akce nazvané Dny použité techniky, při kterých mají dobrou příležitost nakoupit kvalitní techniku Toyota za velmi výhodné ceny. Mnoho z nich již od Toyoty z Hranic odjelo skutečně spokojených a s pocitem dobrého nákupu.

Širší nabídka techniky i služeb znamená silnější podporu moravského regionu přímo z jeho centra. Usnadní a urychlí výběr vhodného stroje, ale zájemci zde budou moci konzultovat bezpečnostní problematiku, nové pohony, správu flotily I_Site nebo poprodejní služby.

 

 

Každý pracovní den je v pobočce Hranice stálý personál od 7 do 15:30 hod. Zodpovědný pracovník zájemcům dostupné vozíky předvede, zajistí prodej nebo pronájem, ať již si zákazník vybere paletový vozík, použitou techniku různého sortimentu nebo nové skladové vozíky – vše je ihned k dodání:

"Kolegové na místě organizují prohlídky, připraví demo a před dodáním vybraného stroje zajistí profesionální výstupní kontrolu a expedici. Vozík vždy odjede s čerstvou technickou kontrolou plně nabitý nebo natankovaný. Pobočka je již v povědomí uživatelů MT zejména na střední a severní Moravě, tedy u uživatelů, kteří to mají do Hranic nejblíže. Můžeme jim nabídnout nejširší flotilu pronájemních vozíků a použité techniky v regionu. Zákazníci si mohou stroje kdykoli předvybrat na webu www. toyota-vzv.cz. Po zakliknutí filtru pro lokalitu Hranice uvidí pouze nabídku vozíků, které jsou dostupné v pobočce na Moravě. Ideálně po telefonické nebo e-mailové domluvě si pak mohou vozíček prohlédnout, vyzkoušet a otestovat, porovnat, zkonzultovat jejich výbavu přímo na místě. Flotila zahrnuje nejen běžné zástupce všech standardních a nejvíce používaných modelových řad skladové techniky i čelních vysokozdvižných vozíků, ale i li-onové vozíky, které jsou aktuálně velmi žádané," dodává Miroslav Hromádka, manažer Rent & Used TMHCZ.

 

 

Eva Motlová, manažerka flotily použité techniky, doplňuje: "Největší zájem je tradičně o ojeté vozíky. Každý rok si zájemci vyberou z naší nabídky kolem 500 kvalitních prověřených použitých strojů všech typů a dalšího příslušenství. Aktuální nabídka v Hranicích, přes web nebo pořádané Dny použité techniky jsou možnosti, jak využít mimořádných cenových nabídek a stroj vytipovat. Pak osobní výběr se specialistou a vyzkoušení vozíku usnadní rychlá rozhodnutí o koupi. Pro klienty z nedalekých moravských průmyslových center je díky pobočce v Hranicích pořízení použité manipulační techniky snazší a flexibilní. A pokud vybraný stroj není k dispozici mezi cca stovkou perfektně připravených strojů umístěných přímo na pobočce, v drtivé většině případů se značkou Prověřený stroj, rychle ho tam zákazníkovi dopravíme."

 

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat