Nízkozdvižný paletový vozík BT Levio LWI160 - kompaktní, nové modulární řešení lithium-iontových baterií

Nové BT Levio LWI160 s jedinečným modulárním designem

Nový elektrický paletový vozík BT Levio LWI160 od Toyota Material Handling je prvním ručně vedeným vozíkem založeným na koncepci modulární lithium-iontové baterie. Je velmi kompaktní, lehký a energeticky účinný, což v tomto odvětví stanoví nové standardy.

„Náš nový elektrický vozík LWI160 je nejkompaktnějším ve své třídě, který nabízí velmi široké a flexibilní energetické řešení v rámci jedné optimalizované velikosti stroje a nastavuje nový standard,“ říká Fredrik Nilsson, Produktový manažer skladových vozíků ve společnosti Toyota Material Handling Europe.

Ocenění za design za jedinečný modulární přístup

Díky kreativnímu přístupu k optimalizaci Toyota Material Handling navrhla revoluční řešení elektrického paletového vozíku. Vozík BT Levio LWI160 s Li-Ion baterií je téměř dokonalým příkladem základní filozofie Toyota v neustálém zlepšování v praxi (kaizen). LWI160 je první nízkozdvižný vozík ve skladovém průmyslu, který byl kompletně přestavěn. Přehodnocení a optimalizace designu vyústilo v zbavení se tradiční komory baterií a optimální přizpůsobení všech součástí. Díky jedinečně vestavěné baterii, standardnímu telematickému vybavení, kompaktnímu designu a obecně vysoké kvalitě získal paletový vozík ocenění „iF Design 2020“. Je to jen začátek nové éry optimalizace, v níž Toyota nabídne svým zákazníkům ještě lepší  řešení operací pro přepravu materiálů.

Vylepšená energetická účinnost

Nový lithium-iontový model BT Levio od společnosti Toyota je velmi kompaktní stroj, který je menší a lehčí bez snížení výkonu a zvýšení energetické účinnosti.  Nízkozdvižný elektrický paletový vozík BT Levio LWI160, 24v nabízí flexibilní energetická řešení. Dodává se se třemi kapacitami baterií: 50, 105 a 150 Ah Li-ion, a nabízí snadné a rychlé nabíjení.

Zákazníci mají na výběr mezi externím nebo vestavěným nabíjením nebo nabíjením na palubě nákladního automobilu se širokou škálou nabíjecích kapacit. Nový vylepšený konektor externí nabíječky je k dispozici se zásuvným připojením bez nutnosti „propojky“, což přináší na pracovišti stále vyšší efektivitu.

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

Snadné manévrování

BT Levio LWI160 je poháněný skladový vozík, který lze použít v široké škále nízkých, středně a vysoce náročných aplikací. Je ideální pro práci ve stísněných prostorách, jako jsou maloobchodní prodejny, obchody a supermarkety, ale také ideální pro horizontální dopravu, nakládku a vykládku. Tato kompaktní velikost stroje nabízí snadné manévrování a je ideální pro použití na palubě vozidel, jako jsou nákladní vozidla. Tento inovativní lehký elektrický nízkozdvižný vozík má hmotnost pouze 269 kg (včetně baterie 105 Ah) a dokáže snadno přepravovat náklady až do 1,6 tuny na krátké až střední vzdálenosti s rychlostí jízdy až 6 km / h.

Pro optimální pohodlí řidiče je BT Levio LWI160 uživatelsky přívětivý a intuitivní díky nízkému hluku a programovatelným parametrům řidiče. Bezpečný a efektivní provoz je zaručen ve všech situacích díky nové konstrukci paletového vozíku s li-ionovým pohonem, kde je rameno oje centrálně umístěno a nabízí řidiči neomezený výhled.

Vozík LWI160 nabízí také funkci automatického snižování rychlosti při zatáčení v závislosti na úhlu ramene řízení. Tato optimalizace pohybu zabraňuje destabilizaci břemene a tím pádu pádu, což potenciálně ohrožuje nohy obsluhy. Unikátní systém Click-2-Creep umožňuje stroji jezdit ve stísněných místnostech s nastavením rukojeti svisle, při nízké rychlosti zvolené dvojím stisknutím spínače.

Příslušenství a kamerový systém pro vysokozdvižné vozíky

Obchod s příslušenstvím a FanShop

Získejte ze svých operací maximum s širokým sortimentem příslušenství. Ať už se jedná o doplňky pro interiér, exteriér nebo bezpečnost.

Koupit online >

Elektrické paletové vozíky v průmyslu

Elektrické paletové vozíky

Řada elektrických paletových vozíků BT Levio zahrnuje vozíky pro horizontální přepravu palet, nakládání/vykládání a vychystávání. Tyto kompaktní paletové vozíky jsou rychlé a výkonné a kladou důraz na bezpečnost a snadné ovládání. 

Přečíst více >

BT Staxio ve skladě

Maloobchod a sklady

Můžeme vám pomoci minimalizovat počet přepravních pohybů a maximalizovat rychlost manipulace, od příjmu zboží až po finální distribuci.

Přečíst více >

Chytré vozíky od Toyoty

Přečtěte si více o propojených cyhtrých skladových vozících.

Přečíst více >

Vymazat