Pozvánka na Kongres EASTLOG 2018

21. kongres EASTLOG, 17.-18. května 2018

Kongres EASTLOG je tradiční logistická událost v České republice, která tematicky pokrývá celý obor logistiky a současně reflektuje nejnovější trendy. Kongres také obsahuje části podporující networkingový rozměr akce. Cílem je inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění v oboru, a zároveň jim poskytnout prostor pro sdílení názorů a navázaní nových obchodních kontaktů.

Kdy: 17. - 18. května 2018

Kde: AQUAPALACE HOTEL PRAGUE, Pražská 137, Čestlice

 

Přednáška: 

Vít Sklenář, Petr Panáček: Efektivní poprodejní služby pro intralogistiku 

  • Jak lze podpořit strategii udržitelnosti komplexními poprodejními službami v oblasti manipulace s materiálem?
    Efekty propojení telematiky se servisními službami – bezpečnost, optimalizace obchodních procesů a minimalizace ekologických dopadů.
  • Začátek prezentace: 16.45 hod.
  • Konec prezentace: 17.15 hod.

REGISTRACE ZDE

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Hlavní témata

Správa flotily I_Site

I_Site je inteligentní správce flotily vašich vysokozdvižných vozíků, který vám pomůže ve čtyřech zásadních oblastech: náklady, produktivita, zdraví a bezpečnost a životní prostředí. Elegantní spojení bezdrátové technologie a soustavné podpory vám nejen poskytne okamžité informace o flotile vozíků, ale zahrnuje také rady a doporučení od našich specialistů. Se systé- mem Toyota I_Site máte plnou kontrolu nad flotilou manipulační techniky, a to kdykoli po celý den!

VÍCE INFORMACÍ

Řešení Autopilot

Systém Autopilot umožňuje jednoduchý provoz bez řidiče: stroje zajišťují přesnou a bezpečnou přepravu, zakládání nebo vybírání palet. Je vynikající volbou pro rušná prostředí, kde jsou běžné repetitivní přesuny zboží. V takových podmínkách zajistí Autopilot vysoce efektivní a hospodárnou manipulaci se zbožím, s vysokou a rychlou návratností investic.

VÍCE INFORMACÍ

Toyota Li-Ion

Nyní pro celou naši produktovou řadu nabízíme plně integrované řešení s Li-ion bateriemi, které kompletujeme v našich závodech podle přísných kvalitativních standardů Toyota TPS.

Díky nejnovějším výsledkům našeho nepřetržitého inovačního procesu nyní můžeme nabídnout kompletní Toyota řešení napájení, využívající Li-ion baterie vlastní výroby. Ty jsou plně integrované s vozíkem, což přináší další výhody a úspory energie v rámci celé produktové řady našich elektrických vozíků. 

VÍCE INFORMACÍ
Vymazat