GALA večer TMHCZ připomněl dlouhodobý význam naší společnosti na logistickém trhu

30 let úspěšného fungování a dynamického rozvoje na českém trhu bylo vhodné si náležitě se svými klienty a partnery připomenout. Slavnostní GALA večer byl vyvrcholením významného jubilea společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o. Historie a pilíře firem Toyota a BT, na kterých TMHCZ staví svůj dlouhodobý úspěšný vývoj, jsou technická vyspělost produktů, pokrokové technologie a leadership v inovativních logistických řešeních, přetavený do pozice globální jedničky Toyota Industries Corp. ve výrobě a prodeji manipulační techniky.

Žlábek, jednatel společnosti, při slavnostním setkání mj. k hostům uvedl: „Vy, naši partneři, nám dáváte příležitosti a mnohokrát i výzvy, které nám umožňují se nadále rozvíjet. A naši zaměstnanci, i díky tradičním hodnotám společnosti Toyota, tyto výzvy přetvářejí v další nové příležitosti… Vážíme si dlouhodobé spolupráce, bez ní by nebylo úspěšného vývoje a děkujeme Vám za ni! Jen pro ilustraci, za posledních 5 let jsme vyrostli přibližně o 1/3 a věřím, že nám zachováte přízeň a společně porosteme i nadále. Logistika je těžká disciplína, avšak bez logistiky by nebylo možné, aby naše česká ekonomika úspěšně fungovala.

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Prohlédněte si úvodní projekci večera- velkorysý let vesmírem Toyota Material Handling, prakticky celou historií vzniku velké a silné společnosti. Připomíná jak mezinárodní základy vzniku firem v Japonsku a Švédsku, ale také dlouhodobý technický a inovační přínos Toyoty a BT pro rozvoj globální logistiky vůbec, tak lokální sílu TMHCZ.

Zachytili jsme také náladu slavnostního večera: Galavečer ke 30. letům Toyota Material Handling CZ - YouTube.

Večer byl kvalitní a profi vizitkou TMHCZ a hosté ji upřímně ocenili. Pojďme si společně připomenout i přátelskou náladu eventu: https://toyota-academy.cz/gala-30-let/

Vymazat