František Mikeš, Obchodní a marketingový ředitel společnosti Toyota Material Handling CZ se sakem přes rameno

František Mikeš novým obchodním a marketingovým ředitelem

František Mikeš (45) převzal vedení obchodního týmu společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o., předního dodavatele komplexních řešení v oblasti manipulace, logistiky a skladování.

S účinností od 3. února 2020 se stává členem užšího vedení společnosti a bude řídit týmy obchodu, marketingu a produktového managementu.  

František Mikeš vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde následně rovněž tři roky působil jako asistent na Fakultě podnikohospodářské. Má více než 19 let zkušeností v ICT a non-IT oblastech.

Kontakt pro média

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manažer
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 133

František Mikeš, Obchodní a marketingový ředitel Toyota Material Handling CZ s.r.o. profilová fotografie

Před příchodem do TMHCZ zastával různé manažerské pozice se zaměřením na strategii, rozvoj a řízení obchodu, projektový a systémový management, produktový marketing či strategický a segmentový marketing například ve společnostech Český Telecom, Telenor Networks CE, Telefónica O2 Czech Republic, Altron, Schneider Electric nebo TTC MARCON, a to primárně na českém, slovenském nebo polském trhu. Má rovněž obchodní zkušenosti z prostředí Východní Evropy a oblasti UAE.

František Mikeš je ženatý, má dvě děti a kromě času stráveného společně s rodinou patří k jeho nejoblíbenějším aktivitám vysokohorská turistika, přístrojové potápění, sportovní střelba, cestování a hudba.

Vymazat