Bezkonkurenční rychlost zdvihu retraků Toyota

Toyota výrazně navýšila rychlost zdvihu a spouštění s nákladem i bez něho a dominuje v tomto důležitém výkonovém ukazateli celému trhu. S prázdnými vidlicemi Retraky BT Reflex zrychlily dokonce o více než 40 % a blíží se dosud nikdy nikým nedosažené metě 1 m za sekundu.

Potřebujete-li do svého skladu retrak s mimořádně vysokým výkonem, otestujte model BT Reflex RRE140-160H nebo RRE160HR s nosnostmi 1 400 - 1600 kg a výškou zdvihu až 11 metrů. Zjistíte, že je to ten pravý vozík pro vás.

Design stožáru je naší chloubou

Retraky od Toyoty jsou tradičně na špičce produktivity díky skvělým ergonomickým, bezpečnostním i technickým parametrům - akceleraci a rychlosti pojezdu, 360° řízení, patentované konstrukci ochranného rámu a volnému výhledu všemi směry, unikátní naklápěcí kabině pro práci ve velkých výškách i pro pozici zásadního inovátora v oblasti designu stožáru a jeho roli při výškové manipulaci - bezrázového výsunu i spouštění, naklápění vidlic a nyní i rychlosti zdvihu a spouštění (s nákladem 0,64 m/s a bez nákladu dokonce až 0,92 m/s).

Retraly BT Reflex již několik desetiletí určují standardy v tomto segmentu vozíků a jsou motorem technologických inovací, které ostatní značky časem přebírají do své výbavy.

Každá uspořená sekunda se počítá

Čím rozsáhlejší je regálový systém a jeho výška, čím více retraků je nutných k jeho obsluze, tím získává na významu každá ušetřená sekunda při každém manipulačním cyklu. V konečném důsledku může zákazník snížit počet vozíků ve flotile nebo se stejným počtem strojů odbaví mnohem více palet za stejnou časovou jednotku.

Kombinace nástrojů pro maximální úspory nákladů

Efektivnost, disponibilita techniky a produktivita zákazníky zajímá až v první řadě. Kombinace servisních služeb, které dosahují úctyhodných ukazatelů efektivnosti, špičkových technických a výkonových parametrů, nejmodernějších li-ionových baterií s možností dobíjení během krátkých přestávek a telematiky I_Site již ve standardní výbavě garantuje zákazníkovi komplexní kontrolu nad vozíkem a jeho obsluhou.

Objevte naši řadu retraků BT Reflex >>

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat