Autopilot naživo pro moravské zákazníky

Protože zájem o automatická řešení manipulace je stále silnější, připravil tým Aleše Huška na pobočce v Hranicích v rámci programu Toyota Solutions Academy akci zaměřenou na představení současného potenciálu lídra v automatizaci na českém trhu.  

 

Kapacita semináře byla využita na maximum a třicítka potenciálních zákazníků se mohla do detailu seznámit s nejnovějšími technologiemi a modely řady Autopilot i vybranými referencemi. V různých výrobních i skladových provozech manipuluje již přes 30 AGV vozíků různých typů.   

 

Teoretická část seznámila účastníky, jak při přípravě projektu automatizace manipulace postupujeme, jaká data a informace potřebujeme pro vypracování studie proveditelnosti, jak pracují aplikační technici Toyoty nebo jak se tvoří layout pracovní dráhy automatu. Na teoretickou část navázala praktická demonstrace bezpečnostních a navigačních prvků na vozíků Toyota Autopilot SAE160. Na předem připravené trase pak přítomní mohli sledovat, jak tento vozík pracuje při zakládání palet do regálů v různých výškových úrovních, na zemi nebo při horizontálním transportu.  

 

Příští prezentace AGV vozíků proběhne již 18. dubna v Rudné u Prahy a nabídne obdobný program. Registrovat se můžete ZDE

Kontakt pro press

Toyota Material Handling CZ
Jana Bobysudová, Marketing manager
Tel.: +420 725 744 241

Vymazat