Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Právní upozornění

Vstupem na tyto webové stránky souhlasíte s následujícími podmínkami.

Informace o autorských právech

Obsah těchto stránek je majetkem společnosti Toyota Material Handling Europe a je chráněn zákony autorského práva, všechna práva vyhrazena. Můžete stahovat nebo tisknout papírové kopie jednotlivých stránek a / nebo části webu za předpokladu, že neodstraníte žádná autorská práva nebo jiná vlastnická oznámení. Nesmíte reprodukovat (zcela nebo částečně), předávat (elektronicky nebo jinak), upravovat, propojit nebo použít pro jakýkoli veřejný či komerční účel bez předchozího písemného souhlasu společnosti Toyota Material Handling Europe, dále pak Toyota Material handling CZ s.r.o.

Odkazy

Můžete opustit webové stránky Toyota Material Handling CZ, když přístupujete k některým externí odkazům prostřednictvím této webové stránky. Mějte na vědomí to, že informace a software na těchto webových stránkách byly sestaveny a vydány jinými subjekty než Toyota Material Handling CZ a Toyota Material Handling CZ nepotvrzuje ani nepřijímá žádnou odpovědnost za obsah takových webových stránek, ani služby nebo výrobky, které se mohou na těchto stránkách objevit. Toyota Material Handling CZ nezaručuje, že materiály na této webové stránce nebo materiály na externích zdrojech budou bez infekce, virů, červů, trojskýh koňů a / nebo jiných škodlivých kódů, které mohou mít kontaminující vlastnosti.

Žádná záruka a omezení odpovědnosti

Toyota Material Handling CZ nenese žádnou odpovědnost a nebude odpovědná za jakékoliv ztráty nebo škody vzniklé přímo či nepřímo (včetně speciální, náhodné nebo následné ztráty či škody) z Vašeho používání této webové stránky, včetně jakékoli ztráty, poškození nebo náklady z toho vyplývající - chyby nebo nepřesnosti na tomto webu, jeho obsah nebo související služby, nebo nedostupnost internetových stránek nebo jakékoliv jeho části, a služby s ním spojených.

Změny těchto zásad

Upozorňujeme, tyto zásady a právní předpisy se mohou měnit. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.