Naši důležití zákazníci

Podívejte se, jak probíhá manipulace u našich vybraných zákazníků.


„Díky možnosti objednat BT Lifter ve vlastních barvách pracujeme nyní s unikátními paletovými vozíky v oficiální barvě Milka!“

Thomas Jacobs,
Regional Field Manager
Mondelez Belgium BVBA

Zdeněk Gabrhel, Technický ředitel ve společnosti Hamé, Česká republika

“Jeden z našich nejnáročnějších procesů je produkce kandovaného ovoce, kde se používá velké množství cukru. Ten se usazuje na vozíkách i formách a velmi rychle způsobuje korozi. Paletové vozíky LHM230 WecSpec, které jsou vybaveny nerezovými ložisky a osičkami, si v těchto podmínkách vedou mnohem lépe, než jejich předchůdci.” říká Zdeněk Gabrhel.

Průmysl: Produkce konzervovaných potravin v České republive

Produkty: BT Lifter ‘Wet Spec’Ruční paletové vozíky

Přečíst více o společnosti Hamé

Witold Jarecko, Generální ředitel ve společnosti Sun Garden v Polsku

"V současné době používáme 22 vozíků, včetně vozíků do úzkých uliček (VNA). Paletové vozíky BT Pro Lifter s motorem usnadňují výrobní procesy, protože převoz těžkých nákladů zvládají bez velké námahy. Naši zaměstnanci jsou s těmito vozíky velmi spokojeni." říká Generální ředitel Witold Jareck.

Průmysl: Výrobní závod v Polsku

Produkty: BT Lifter s motorem, Čelní vysokozdvižné vozíky

Přečtěte si více o společnosti Sun Garden

István Bernula, Logistický manažer ve společnosti Rossmann v Maďarsku

V centrálním skladu společnosti Rossman v Maďarsku jezdí flotila skladové techniky od Toyota Material Handling Maďarsko, zahrnuje například 27 nízko-úrovňových zakladačů BT Optio OSE250.

Toyota Material Handling dodává vozíky do společnosti Rossmann již 14 let. V tomto videu, István Bernula, Logistický manažer ve Společnosti Rossmann, Maďarsko vysvětluje důvěru ve vozíky Toyota a BT, včetně zakladačů BT Optio a také vyjadřuje celkovou spokojenost s vozíky Toyota, jejich kvalitou a odolností. Přečtěte si více o společnosti Rossmann

Průmysl: Řetězec drogerií a parfumerií v Maďarsku
Produkty: BT Staxio, BT Reflex, BT Optio

Vymazat