Bezpečnostní plakáty

Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet.

Bezpečnost při práci s vysokozdvižnými vozíky

25 JEDNODUCHÝCH A UŽITEČNÝCH TIPŮ

Vysokozdvižné vozíky Toyota jsou navrženy tak, aby usnadňovaly bezpečnou manipulaci a přepravu nákladu. Snadno ovladatelné vozíky pomáhají snižovat riziko nehod a úrazů. Cílem tohoto plakátu je připomenout uživatelům zásady bezpečného používání vysokozdvižných vozíků.

Cena: 150 Kč bez DPH

Bezpečnost při práci s retraky

24 JEDNODUCHÝCH A UŽITEČNÝCH TIPŮ

Uživatelsky přátelské a komfortní retraky, jako jsou BT Reflex, pomáhají minimalizovat fyzickou námahu a snižovat riziko škod. Cílem tohoto informačního plakátu je připomenout uživatelům zásady bezpečného používání elektrických retraků.

Cena: 150 Kč bez DPH

Bezpečnost při práci s paletovými vozíky

22 JEDNODUCHÝCH A UŽITEČNÝCH TIPŮ

Paletové vozíky, jako například BT Levio, jsou navrženy tak, aby usnadňovaly bezpečnou přepravu palet z bodu A do bodu B. Snadno ovladatelné vozíky pomáhají snižovat riziko nehod a úrazů. Cílem tohoto informačního plakátu je připomenout uživatelům zásady bezpečného používání elektrických paletových vozíků.

Cena: 150 Kč bez DPH

Pracujte s vychystávacími vozíky bezpečně

25 JEDNODUCHÝCH A UŽITEČNÝCH TIPŮ

Vozíky Optio L-série jsou konstruovány s uplatněním konceptu Smooth Operator, zajišťujícím maximální ochranu obsluhy i nákladu. Jejich uživatelsky přívětivé funkce a ergonomie snižují riziko úrazů a škod. Při práci a řízení vozíku nikdy nezapomínejte na bezpečnost!

Cena: 150 Kč bez DPH

Práce s bateriemi

Zásady správného a bezpečného zacházení
s lithium-iontovými bateriemi a nabíječkami

Pokud se nabíječka a baterie nepoužívají správně, může to mít vážné důsledky pro vás i životní prostředí. Vždy důsledně dodržujte bezpečnostní předpisy a požadavky. Tento bezpečnostní plakát je určen jako pomůcka, která vám pomůže používat baterie a nabíječky bezpečně a ekologicky.

Cena: 150 Kč bez DPH

Bezpečná a odpovědná manipulace s olověnými trakčními bateriemi a jejich nabíječi

Manipulace s nabíječi s sebou nese riziko, protože při nabíjení vznikají vysoké proudy, nebezpečné napětí a výbušné plyny. Nesprávná manipulace s nabíječi a bateriemi bude mít vážné důsledky pro lidi a životní prostředí. Proto byla stanovena pravidla a požadavky pro manipulaci s bateriemi.

Cena: 150 Kč bez DPH

Instrukce pro nabíjení Li-ionových baterií

Cena: 150 Kč bez DPH

I_Site

Předprovozní kontrola manipulační techniky

Cena: 150 Kč bez DPH

Objednávka

Objednávka plakátů

Vymazat