Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Mrazírenské provozy a skladování

Udržet efektivnost v mrazírenských provozech na vysoké úrovni je výzva pro každého provozovatele i jeho dodavatele. Proto je pro ně přístup ke správným technologiím, které dokáží minimalizovat odstávky při manipulaci, zásadní. Jedním z nich je řešení s vozíky vybavenými modulárními li-ionovými bateriemi od Toyoty, které byly představeny v loňském roce a které přinášejí uživatelům mnoho výhod včetně bezpečnostních.

Štíhlá energie od Toyoty i pro mrazírny

Vyhrazené vysokozdvižné vozíky pro maximální provozní dobu

  • Pro teploty do -30°C
  • Zvláštní specifikace a doplňky pro mrazírenské prostory pro každý model vysokozdvižného voziku
  • Servisní smlouva je přizpůsobena vašim potřebám

Kompletní řada vzv Toyota byla navržena tak, aby efektivně fungovala až při 0 ° C bez úprav. Při teplotách do -30 ° C však většina vysokozdvižných vozíků vyžadují úpravy. Mezí specifické vlastnosti patří nerezová ocel, olej vhodný do mrazírenských provozů, protiskluzové plošiny, vyhřívané baterie atd. Toyota nabízí celou řadu skladových vozíků včetně ručních paletových, vychystávacích, VNA vozíků, také elektrické vysokozdvižné vozíky. Některé paletové vozíky vyžadují jen malou úpravu, například elektrické paletové vozíky BT Levio a zakladače BT Staxio, u kterých stačí pouze použít nízkoteplotní hydraulický olej - ve všech ostatních ohledech jsou předem připraveny pro chladírenské sklady s plně uzavřenými součástmi. Všechny vozíky pro chladírenské provozy jsou jasně označeny znakem sněhové vločky. To pomáhá snížit riziko nesprávného použití.

6 tipů pro štíhlé řešení v mrazírenských provozech

Vše, co potřebujete vědět o logistice v prostředí s řízenou teplotou

Kontaktujte nás

Napište nám!

Chci odebírat zpravodaj
Chci být kontaktován

Mohlo by se vám líbit

Toyota Autopilot

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Li-Ion řešení Toyota

Nyní pro celou naši produktovou řadu nabízíme plně integrované řešení s Li-ion bateriemi, které kompletujeme v našich závodech podle přísných kvalitativních standardů Toyota TPS.

Přečíst více >
Řidič používá BT Optio pro vychystávání

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Financování vašeho vozíku

Financování vašeho vozíku

Naše ucelená řada finančních řešení vám přináší jistotu a klid, takže se můžete plně soustředit na hlavní cíle vašeho podnikání.

Přečíst více >