Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Menší společnosti

Naše vozíky a řešení nacházejí uplatnění prakticky v každém odvětví a prostředí. Jsme hrdí na to, že naše produkty a služby využívají i menší podniky. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu našich strojů, jsme neustále připraveni vám pomoci, a jsme vám vždy nablízku s lokální podporou, kdykoli nás potřebujete.

Dostupná řešení

Two men talking about trucks

Jsme zde pro vás, kdykoli nás potřebujete

 • Jsme vám vždy nablízku
 • Spolehlivé produkty a řešení
 • Rozumíme vašim potřebám

Společnost Toyota Industries začínala jako rodinný podnik a jsme hrdí na to, že můžeme podporovat menší podniky na cestě za jejich cíli. Můžeme s vámi jednat přímo nebo prostřednictvím naší sítě dealerů, podle vašich preferencí.

Kontaktujte nás
Toyota technici kontrolují použitý vozík

Nákup prověřeného použitého vozíku Toyota

 • Velmi výhodná volba
 • Kompletní renovace v našich závodech
 • Kvalita Toyota za velmi příznivé ceny

Pokud hledáte finančně dostupné řešení, nebo potřebujete vozík právě teď, vyberte si z naší řady Prověřených použitých vozíků. Všechny naše použité vozíky jsou vyrobeny v našich továrnách v souladu s principy výrobního systému Toyota TPS a od samého počátku jsou plně servisovány našimi zkušenými techniky, výhradně s použitím originálních dílů Toyota.

Máte zájem o použitý vozík? >

Důvěřujte klasickému a kultovnímu ručnímu paletovému vozíku

Důvěřujte klasickému a kultovnímu ručnímu paletovému vozíku

 • 99letá záruka na nosné komponenty
 • Vyrobeno ve Švédsku
 • až 6x delší životnost oproti jiným značkám

BT Lifter je náš standardní ruční paletový vozík, ideální pro každodenní práci v halových aplikacích. Můžete jej snadno použít pro nakládku a vykládku nebo vychystávání. Vydrží vám po celý život a manipulace s nimi bude bezpečná a efektivní.

Prohlédněte si kompletní řadu >

Muži nakládají těžký náklad s Tonero

Spolehlivé a vysoce výkonné čelní vysokozdvižné vozíky

 • Vozíky s elektrickými nebo spalovacími motory
 • Vozíky s dieselovým nebo LPG motorem
 • Možnost volby převodovky

V naší nabídce naleznete elektrické i motorové čelní vozíky, které se ve všech vašich halových i venkovních provozech dokonale postarají o lehkou i náročnou manipulaci s materiálem. Unikátní systém aktivní stability Toyota SAS je vaší zárukou bezpečnosti a komfortu.

Více o čelních vozících >

Mohlo by se vám také líbit

Financování vašeho vozíku

Financování vašeho vozíku

Naše ucelená řada finančních řešení vám přináší jistotu a klid, takže se můžete plně soustředit na hlavní cíle vašeho podnikání.

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >
Pronajměte si vozík

Pronajměte si vozík

Potřebujete vozík právě teď, na krátký čas nebo na delší období, a hledáte finančně dostupné řešení?  Máme pro vás různé možnosti pronájmu, přesně podle vašich potřeb.

Přečíst více >
Servisní technici kontrolují Toyota vozík

Servis

Naše servisní programy udrží vaše provozy v chodu a pomohou vám dostat z vašich vozíků maximum, bez ohledu na značku stroje.

Přečíst více >