Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Výběr správného vozíku pro maloobchod

Výběr správného vozíku pro maloobchod

Na výběr je spousta variant a kombinací vozíků a i zkušení odborníci na manipulaci s materiálem zjistí, že existuje nepřeberná řada nejrůznějších vozíků a možností, které je třeba zvážit a porovnat. Proto jsme z naší produktové řady vybrali několik vozíků, které se nejen dokonale hodí do prostředí maloobchodu, ale také se budou v jednotlivých fázích manipulačního procesu vzájemně skvěle doplňovat. Pokud budete mít po přečtení tohoto materiálu zájem o další podrobnosti, můžete si stáhnout naši kompletní nabídku produktů a řešení.
Ruční paletový vozík BT Lifter od Toyoty. Paletový vozík na prodej.

Vidlicové vozíky pro nakládku/vykládku

Potřebujete, aby se vaši operátoři mohli rychle přesunout na nakládací rampu, jakmile dorazí kamiony se zbožím od vašich dodavatelů. Zde jsou nejběžnější a snadno použitelné vozíky pro tento typ operací:

 

  • Ruční paletový vozík  - Nepostradatelný v každém skladu nebo obchodním domě. S několika ručními vozíky rozmístěnými na klíčových místech skladu bude přemisťování beden, krabic se zbožím a spotřebičů hračkou. Nemluvě o tom, že ruční vozíky šetří vaše záda, protože minimalizují nutnost zvedat těžké předměty ručně.

Elektrické paletové vozíky BT Levio od Toyoty

  • Elektrické paletové vozíky - Snadné překonání velkých vzdáleností ve skladu ušetří čas a námahu obsluhy. A úplně nejlepší je, že s těmito kompaktními vozíky můžete snadno vjíždět na palubu nákladních vozů se zbožím.

Tip. Pokud musíte ve skladu překonávat větší vzdálenosti, zvolte elektrický paletový vozík se stupačkou, se kterým zvládnete více práce v kratším čase.

Elektrické zakladače BT Staxio odToyoty. Koupit online!

  • Elektrický zakladač – Pokud je třeba zboží v rámci nakládky/vykládky kamionů také stohovat nebo zakládat do regálů, měli byste zvážit použití elektrického zakladače, s jehož pomocí můžete tyto činnosti spojit a ušetři tak čas.

Tip. Chcete-li zjistit, jaké kladou vaše operace nároky na zdvih vidlic, jednoduše najděte nejvyšší polici regálu a k její výšce přičtěte 15 až 20 cm.

Podrobnější informace o produktech Toyota vhodných pro vaše sklady naleznete zde >

Pronájem nebo nákup nového či použitého vozíku online  >

Retraky BT Reflex od Toyoty

Vozíky pro zakládání

Aby byl dostatek místa pro další nově příchozí zboží, je ideální doručené zásilky umístit do expediční zóny, odkud je vaši zaměstnanci mohou přepravovat na určená místa v regálovém systému. Pro rychlou přepravu a hladké zakládání zboží jsou ideálním řešením retraky. V závislosti na vašich konkrétních potřebách můžete zvážit následující typy retraků:

  • Kompaktní retraky: pokud potřebujete uložit velké množství zboží, ale jste limitováni velikostí skladu, můžete zvolit vozík s úzkým šasi, který je speciálně konstruován pro práci v úzkých prostorách, například při blokovém skladování nebo ve vjezdových regálech.

Vysokozdvižný vozík BT Reflex od Toyoty

  • Retraky s ergonomickým naklápěním kabiny: vozík s naklápěním kabiny je jasnou volbou, pokud je pro vás a vaše řidiče klíčovým faktorem ergonomie. Tato funkce pomáhá předcházet nadměrnému namáhání krku a šíje řidiče. Při zakládání zboží do vysokých regálů usnadňuje nakloněná poloha kabiny bezpečný výhled na přesné místo uložení palety.
  • Retraky pro venkovní použití: retraky jsou nabízeny také se speciálním obutím pro venkovní použití, pokud vaše provozy vyžadují i práci venku.

Více informací o vozících Toyota vhodných pro zakládání naleznete zde >

Podívejte se také na použité vozíky Toyota >

Vychystávací vozíky BT Option  od Toyoty

Vychystávací vozíky

Po dodání a naskladnění veškerého zboží mohou vaši operátoři začít z nižších úrovní regálového systému vychystávat zboží potřebné pro jednotlivé prodejny. Pro vychystávání z první a druhé úrovně jsou ideální vychystávací vozíky, zejména z naší řady BT Optio L-série, jelikož jsou vybaveny flexibilním řízením E-man.

  • Vychystávací vozíky se zdvihem plošiny: jestliže vaše provozy vyžadují vysoce intenzívní vychystávání z nižších úrovní, pak plošina může ve větších výškách usnadnit obsluze při vychystávání výběr správných položek.
  • Vychystávací vozíky s průchozí kabinou: průchozí design je ideální, protože umožňuje obsluze umístit vybrané položky přímo na paletu na vidlicích.

 

Poloautomatické vychystávací vozíky ve skladě

  • Poloautomatické vychystávací vozíky: Ještě vyšší produktivity můžete docílit implementací dálkově řízených vychystávacích vozíků. Zatímco obsluha vychystává další položky ze svého seznamu, může vozík mezitím autonomně zajistit přepravu dříve vychystaného zboží.

Poté, co všechny objednávky najdou svou cestu zpět do expediční zóny, je možné je zabalit a odeslat do příslušných obchodů, aby dorazily včas na místo určení!

 

Více informací o vychystávacích vozících Toyota naleznete zde >

Toto je jen jeden z mnoha způsobů, jak mohou naše skladové vozíky Toyota spolupracovat na optimálním chodu vašich provozů.

Navštivte Toyota e-shop

Mohlo by se vám také líbit

Manipulujte s ručním paletovým vozíkem

Ruční paletové vozíky

Řada ručních paletových vozíků Lifter je přizpůsobitelná, takže je vhodná pro širokou škálu manipulačních aplikací.

Přečíst více >
Elektrické paletové vozíky v průmyslu

Elektrické paletové vozíky

Řada elektrických paletových vozíků BT Levio zahrnuje vozíky pro horizontální přepravu palet, nakládání/vykládání a vychystávání. Tyto kompaktní paletové vozíky jsou rychlé a výkonné a kladou důraz na bezpečnost a snadné ovládání. 

Přečíst více >
Retrak ve skladě

Retraky

Série silných retraků nabízí vysokou akceleraci a výjimečné jízdní vlastnosti pro optimální manipulaci.

Přečíst více >
Low level order picker in warehouse

Vychystávací vozíky

Naše vychystávací vozíky jsou ideální pro všechny úrovně vychystávání. Tyto vozíky jsou rychlé, výkonné, produktivní a nabízejí výbornou ergonomii.

Přečíst více >