Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Tonero 3.5t se spalovacím motorem

Toyota vozíky v Hofbräu München

Vysokozdvižné vozíky Tonero se spalovacím pohonem od společnosti Toyota podporují zákazníky v celé Evropě tak, aby udrželi své podnikání v pohybu.
Spalovací čelní vysokozdvižný vozík Tonero

Fakta a čísla

  • Společnost: Hofbräu München
  • Místo: Mnichov, Německo
  • Průmysl: nápojařský
  • Aplikace: nakládání a vykládání
  • Směnný provoz: 3

O Hofbräu München

Pivovar založený v roce 1589 v Mnichově, s kulturou piva a roční mírou růstu 5%. Každý rok vyrábí Hofbräu München přibližně 33 milionů litrů piva, z nichž polovina je vyvezena do asi 40 zemí světa. Pro udržení kroku s vysokou poptávkou, zejména v době vrcholné sezóny v létě, jsou řetězce plánované do každého detailu.

Pivo se vaří, plní, ukládá, nakládá na místa za pomocí manipulace s vozíky Toyota. Elektrické Toyota Traigo a spalovací Toyota Tonero  vozíky denně vykládají přibližně 2 000 palet a nakládají kontejnery k odběru zákazníků.

Spalovací čelní vysokozdvižný vozík Tonero

Splnění velkých očekávání

Zejména v létě výroba probíhá 24/7 ve 3 směnách, přičemž vysokozdvižné vozíky dosahují více než 2 000 provozních hodin. "Nákladní vozy v našem logistickém středisku potřebují pokrýt velké vzdálenosti při při provádění velkého počtu aplikací. Proto je nezbytné, aby vozíky zvládly nepřetržité pracovní zatížení a splňovaly naše vysoké očekávání," vysvětluje Jürgen Breitsameter, Manažer materiálů a logistiky v Hofbräu München.

 

Komfort řidiče – i v nejtvrdších podmínkách

“Je pro nás důležité, aby naší řidiči mohli využít ergonomii a pohodlí, což má pozitivní vliv na jejich zdraví,” pokračuje Breitsameter. “Sedadla jsou vybavena vyhříváním a můžeme je využít během práce v chladných zimních obdobích.” 

Vysokozdvižný vozík Tonero s I_Site Fleet Management

Jednoduše bezpečný a efektivní s I_Site

Aby Hofbräu München mohl optimalizovat pracovní postup, rozhodl se zavést  systém řízení vozového parku I_Site. Webový portál I_Site jim poskytuje informace o využití řidičů, bezpečnostních kontrolách, smlouvách a kolizích vozíků.

“Skutečnost, že dokážeme sledovat vozíky od vlastního stolů nebo telefonů, je to snadné a efektivní. Být schopen vidět například provozní hodiny pouhým kliknutím myší je velkou výhodou při kontrole inventury na konci roku.”

Důvěřujte Toyotě 

Společnost Hofbräu München si vybrala dlouhodobou smlouvu od společnosti Toyota včetně kompletního balíčku služeb. “Můžeme jednoduše zavolat našemu technikovi vždy při jakékoli náhlé situaci: je to zcela flexibilní a můžeme platit pevně stanovené měsíční náklady, což nám velmi usnadňuje. V průběhu let se naše důvěra ve společnost Toyota zvýšila, protože tato služba je vynikající,” řekl Breitsameter.

Mohlo by se vám také líbit

Manažer sledující I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >
Čelní vysokozdvižné vozíky do vnějšího prostředí

Čelní vysokozdvižné vozíky

Tyto vozíky jsou navrženy pro lehké, střední a těžké manipulace s materiálem a nabízejí větší zrychlení a rychlost zdvihu a zvyšují produktivitu.

Přečíst si více >
EC counterbalanced truck loading

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou vhodné pro různé vnitřní a venkovní provozy.

Přečíst více >
Traigo při přesunu barelů

Jsme specialistou na váš obor

Snažíme se porozumět vašim individuálním potřebám, abychom mohli pokaždé nabídnout kvalitní, spolehlivé a individuální řešení, které přesně vyhoví vašim požadavkům.

Přečíst více >