Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota vítězem soutěže Impuls Logistika "Top Logisticky Produkt" za automatizované vozíky

Toyota vítězem soutěže Impuls Logistika "Top Logisticky Produkt"

Toyota Matarial Handling byla partnerem 3. ročníku Konference Zóna Logistika 2018, jejímž pořadatelem byly odborný magazín Logistika a vydavatelství Economia.

TMHCZ jako partner Konference ZÓNA LOGISTIKA

Toyota Matarial Handling byla partnerem 3. ročníku Konference Zóna Logistika 2018, jejímž pořadatelem byly odborný magazín Logistika a vydavatelství Economia. Konference Zóna Logistika je další moderní interaktivní platformu pro sdílení aktuálních trendů a zkušeností v oblasti interní i externí logistiky u výrobních a obchodních firem.
Hlavním mottem prezentace TMHCZ bylo oprávněné označení „LEADER V AUTOMATIZACI“, plynoucí ze situace na trhu a mnoha realizací logistických aplikací se využitím autonomní manipulační techniky (AGV). Potvrzovaly to nejen reference přednášejících k tématu „Automatický milkrun a rozšířená realita v Bosch Jihlava“, ale také významné ohodnocení a 1. místo v soutěži IMPULS LOGISTIKA za další řešení „TOP LOGISTICKÝ PRODUKT – HARDWARE“. Toyota získala voucher na zajímavý mediální prostor v hodnotě 300.000,- Kč v nejprestižnějších ekonomických médiích v Čechách - HN a Ekonom.

Čtěte více k produktu:

 

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092


Zóna Logistika 2018 - skupinová fotografie

Automatizace procesů při manipulaci s materiálem může mnoha společnostem přinést řadu výhod. Naše řada automatizovaných paletových vozíků a nosičů nákladu nabízí pokroková flexibilní řešení pro efektivnější a hospodárnější manipulaci se zbožím.

Mohlo by se vám líbit

Toyota Autopilot

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >
Toyota Autopilot

Jak mohou automatizované vozíky jednoduše optimalizovat váš sklad?

Kdo si může v těchto dnech dovolit vyčerpat zdroje nebo zpomalit operace? Tak proč nezvážit automatizaci opakujících se úkolů?

Přečíst více >

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >
Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >