Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Traigo 80 nakládá vlak

Až 8 tun zvládne manipulační vozík Toyota Traigo 80

Premiéru na veletrhu CeMAT měl zbrusu nový 80 V elektrický vysokozdvižný vozík od společnosti Toyota Material Handling. Nabízí nosnosti 6, 7 a 8 tun a je určen pro provozy, které vyžadují minimální spotřebu, vysoký výkon, odolnost a přitom velmi dobrou manévrovatelnost i s nejtěžšími náklady. Výborně navržený vozík nabízí nejvyšší kvalitu podle osvědčených standardů Toyoty.

Ve výbavě jsou i výhodné li-ionové baterie

“Jsme přesvědčeni, že jsme vyvinuli nejlepší řadu 80 V strojů v segmentu manipulačních vozíků pro nejtvrdší nasazení a skutečnou alternativu k vozíkům se spalovacími motory,” řekl Craig Walby, Director Product Management TMH Europe a dodal: “Díky širokému výběru typů baterií, nízké spotřebě energie nebo plně odpružené kabině je řada Traigo 80 silným členem rodiny čelních vozíků Toyota. Osmitunový model je navíc k dispozici s vyložením nákladu 900 mm. Standardní výbavou celé řady je správa flotily I_Site, takže je od samého začátku možné vyhodnocovat přesná data o provozu vozíků i fungování jejich řidičů nebo využít rychlý a pružný přístup k informacím ze strany servisu.”

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Vysokozdvižný vozík Toyota Traigo 80 pracující uvnitř

Plné energie a vždy připravené - díky lionkám

Nové 80 V modely jsou vybaveny elektrickým posilovačem řízení pro nižší spotřebu energie a umožňují zákazníkovi vybrat si mezi různými typy baterií, včetně li-ionových. Díky otevřenému šasi může být baterie snadno vyměněna z boku pomocí jiného vozíku.

Plné síly

Silné motory zajistí vysokou pojezdovou rychlost i potřebnou stoupavost, takže Traigo 80 dokáže spolehlivě pracovat i v náročných provozech, které jsou obvykle doménou motorových vozíků. Ve výrobních halách nebo skladech vymanévruje díky ostrému úhlu natočení zadní nápravy i v těsných prostorech. Sílu stroje umocňuje pohodlná odpružená a odhlučněná kabina. Z vysoce položeného místa řidiče je skvěle vidět na náklad i kolem vozíku, což ocení například těžké nápojářské provozy. Systém aktivní stability Toyota SAS zlepšuje nejen bezpečnost a stabilitu stroje, ale také podporuje vyšší produktivitu obsluhy.

Nabité odolnými komponenty

Všechny důležité díly robustních vozíků jsou pečlivě chráněny. Spolehlivá práce venku ve vlhku nebo prachu není proto žádný problém. Nicméně servisně jsou všechny komponenty vozíku snadno přístupné přes otvor v protizávaží. Díky plně uzavřené ocelové kabině pracuje za každého počasí pohodlně a plně chráněna před povětrnostními vlivy také obsluha vozíku.

Mohlo by se vám také líbit

Driver using BT Optio for order picking

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
EC counterbalanced truck loading

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou vhodné pro různé vnitřní a venkovní provozy.

Přečíst více >
Systém Aktivní Stability (SAS)

Systém aktivní stability

Tato inovace přispívá k vyšší bezpečnosti a pomáhá snižovat náklady na řidiče a škodní náklady. Dynamický systém monitoruje činnost vozíku a zaregistruje-li riziko nestability, automaticky provádí korektivní akce.

Přečíst více >

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >