Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Tonero s CNG pohonem

Toyota Tonero s CNG pohonem

Přes padesát autobusů a trolejbusů s kapacitou 29 až 166 cestujících společnosti Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s. zajišťuje městskou dopravu v obou městech a jejich nejbližším okolí. Servisní zázemí rozsáhlé flotily dopravních prostředků vyžaduje častou podpůrnou manipulaci s těžkými náklady a neobejde se bez silného čelního vozíku.

Velká část flotily autobusů již jezdí na plynový pohon, takže nepřekvapí, že nyní Dopravní podnik zakoupil i nejmodernější čelní vysokozdvižný vozík Toyota Tonero taktéž s ekologickým a úsporným CNG pohonem.

Vozík Toyota nahradil dva staré dieselové vozíky a svým dílem přispěje k nižším emisím CO2 i lepším pracovním podmínkám na dílně, na myčce, ve skladu pneumatik i na venkovních plochách.

 


"Vybrali jsme nový model Tonero s nosností 3,5 tuny v pečlivém výběrovém řízení a financovali nákup z

vlastních finančních prostředků. Vozík se vyznačuje nízkou spotřebou, velmi tichým a čistý provozem s citlivým ovládáním, které je v těsných prostorách dílny s montážními jámami velmi praktické. Využíváme jej zejména pro převoz komponentů na dílně, při větších opravách pro zdvih motorů a převodovek, pro manipulaci s těžkými pneumatikami a koly, při plnění odpadového kontejneru a podobně. Pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci v zimních měsících nebo za špatného počasí jsme vozík vybavili kovovou kabinou s topením a plnou sadou pracovních světel." říká Oskar Richter, technický náměstek společnosti. 

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092