Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota se představí se společností Microsoft na CeMAT v Hannover Messe

Díky interaktivní výstavě na veletrhu CeMAT, Hannover Messe zákazníci poznají chuť budoucích technologií.

S cílem se stát leaderem v řešeních a službách pro manipulaci s materiálem Toyota Material Handling Europe investuje do technologií a volí digitální cestu. Konektivita je klíčem k efektivitě služeb servisu vysokozdvižných vozíků a je také jednou z hodnot Servisního konceptu Toyota (TSC), servisního přístupu založeného na Výrobním procesu Toyota (TPS). Díky tomuto přístupu k servisu může Toyota Material Handling nabídnout lepší plánování, vyšší přidanou hodnotu a méně plýtvání (odpad). Telematika může být dále využita k lepší přípravě a podpoře techniků. Všechny tyto funkce naleznete na T-Stream, servisním nástroji vyvinutém společností Toyota ve spolupráci s Microsoft, kterou technici již dnes používají.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

“Jako silný partner, společnost Microsoft nám pomáhá s realizací našeho snu: prediktivní servis vysokozdvižných vozíků s nulovým členěním.” říká Axel Wahle, Marketingový ředitel Toyota Material Handling Europe. Identifikací technických problémů předtím, než se stanou, zákazníci dokonce zažijí vyšší využití stroje a eliminaci prostojů. "Spolupráce s Microsoftem se zaměřuje především na vývoj technologií, programování softwaru a přemýšlí také o dalších možnostech."

Chcete-li zjistit, co tato spolupráce již dnes nabízí, přijďte a navštivte nás na CeMAT 2018 v pavilóně 32: Pod názvem "Think like Toyota", Toyota Material Handling sdílí své dlouholeté zkušenosti  s výrobním procesem, společně s klíčovými partnery. Přijďte se podívat také na digitální proměnu v logistice, kterou představí Toyota a Microsoft na veletrhu Digital factory v hale 7 v Hannover Messe.

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
Řidič používá BT Optio pro vychystávání

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >
Servisní technici  kontrolují Toyota vozík

Servis

Naše servisní programy udrží vaše provozy v chodu a pomohou vám dostat z vašich vozíků maximum, bez ohledu na značku stroje.

Přečíst více >