Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota rozšiřuje svoji řadu tahačů T-motion pro manipulaci s položkami

Toyota rozšířila svoji nabídku tahačů o široký sortiment společnosti Simai, specialisty na poli tahačů a člena skupiny Toyota. Toto rozšíření stávajícího sortimentu T-motion (tahače pro efektivní manipulaci s kusovými položkami) znamená ještě silnější nabídku, přinášející zákazníkům výhody nepřetržitého toku zboží.

Díky svým dlouholetým a osvědčeným zkušenostem v oblasti štíhlé výroby v Toyota Material Handling Europe víme, že řešení s tahači mohou změnit způsob manipulace s materiálem – a snížit lidskou námahu, zvýšit bezpečnost a ušetřit čas a peníze. Proto Toyota rozšířila svoji nabídku tahačů o široký sortiment společnosti Simai, specialisty na poli tahačů. Představen byl také nový elektrický vozík Toyota 3TE25, nahrazující stávající heavy-duty řadu.

Štíhlé myšlení

Principy svého štíhlého přístupu, definované v osvědčeném výrobním systému TPS, uplatňuje Toyota také na logistické procesy, a to se stejným cílem – eliminovat plýtvání, dosáhnout maximální přidané hodnoty a celkové kvality. V souladu se štíhlým myšlením se vše přepravuje v pravý čas, což zajišťuje plynulé workflow. Pro tento účel se skvěle hodí tahače, které mohou mezi jednotlivými stanicemi bezpečně přepravovat velké množství nákladu na několika nosičích zapojených do soupravy. Dalším krokem ke štíhlé dopravě jsou pak automatizované tahače, které nabízejí ještě vyšší produktivitu, méně plýtvání a udržitelnější způsob manipulace s materiálem.

Všestranná nabídka pro širokou škálu aplikací

Aktualizovanou ucelenou řadu tahačů tvoří pouze vozíky s elektrickým pohonem, poskytující výkonná a čistá řešení pro tažení nákladů o hmotnosti 0,8 až 50 tun. Řada T-motion společnosti Toyota pokryje potřeby každé aplikace, od snadno ovladatelných halových modelů, přes modely se stojící obsluhou usnadňující nastupování/vystupování, až po pohodlné tahače na dlouhé přervaní vzdálenosti a venkovní použití. „Od vychystávání či internetových obchodů, po výrobu nebo letiště, nebo když zkrátka potřebujete přepravit náklad: pro každý podnik máme efektivní řešení, s tahači a specializovanými nosiči nákladu, které přepraví jakýkoli náklad na správné místo ve správný čas,“ potvrzuje Craig Walby, ředitel produktového managementu v Toyota Material Handling Europe.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Mohlo by se vám líbit

Toyota Autopilot

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >
Řidič stojící v tahači ve výrobě

Tahače

Náš sortiment tahačů poskytuje zvýšenou bezpečnost a efektivitu v horizontální doprave a vychystávání objednávek.

Přečíst více >

Řešení s tahači pro Lyko Hair AB

Díky řešením s tahači Toyota se snížil objem manuální práce a zvýšila se efektivita.

Přečíst více >

6 způsobů, jak zjistit, zda je tahač vhodný pro vaše provozy

Pojďme pomocí následujících 6 otázek zjistit, jestli je pro vás bezvidlicové řešení správná cesta, a zda může tahač zvýšit efektivitu vašeho provozu.

Přečíst více >