Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota a její rozšířená nabídka li-ionových baterií

Toyota změní trh manipulační techniky s li-ionovými bateriemi

Li-ionové baterie jsou v portfoliu společnosti Toyota Material Handling Europe (TMHE) již mnoho let. Současná nabídka byla na veletrhu LogiMAT, Stuttgart, Německo, rozšířena o nové typy baterií vlastní výroby.

Li-ionové baterie v nejširší nabídce s novým řešením a rychlou návratností

Uživatelé elektrických vozíků tak mohou nyní využívat nejen hluboké zkušenosti Toyoty s touto moderní technologií, ale také dosud nejširší nabídku vhodných řešení pro různé typy vozíků a bez ohledu na velikost aplikace.
Nový typ baterie je modulární a vyznačuje se rychlejší návratností investice než dosavadní řešení, což je velmi zajímavé také pro menší firmy, které dosud o li-ionových bateriích neuvažovaly.  

Zkušenosti v provozu, servisu i školení obsluhy

Od představení první řady ručně vedených a vychystávacích li-ionových vozíků již v roce 2013 je TMHE jedním z lídrů tohoto nového oboru. V roce 2016 byla dosavadní řada podstatně rozšířena - o ručně vedené zakladače, retraky, tahače a také čelní vozíky řady Traigo. Díky tomu může Toyota již v ČR nabídnout zkušenosti z provozu, servisu i školení obsluhy vozíků v desítkách referenčních aplikacích ve výrobních provozech i logistických centrech nebo velkých skladech.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Toyota a li-ionová technologie

  • téměř kompletní sortiment elektrických vozíků Toyota
  • záruka fungujícího řešení
  • několikaleté zkušenosti
  • mnoho zajímavých referencí
  • překonaná očekávání
  • kratší než plánované návratnosti investice

Toyota a její rozšířená nabídka li-ionových baterií

Během uplynulých pěti let mnozí zákazníci Toyoty z přínosů nové technologie silně profitovali, zejména díky snižování provozních nákladů. Li-ionové baterie umožňují příležitostné nabíjení během krátkých odstávek vozíku, eliminují potřebu držet náhradní baterie a měnit je během provozu. Odpadá tedy i potřeba zřizovat a udržovat nabíjecí místnosti i údržba baterií. Finanční úspory umocňuje dále nižší spotřeba energie při provozu i nabíjení. Spolu s redukcí emisí CO2 a dlouhou životností má tak li-ionová technologie velmi příznivý vliv v oblasti životního prostředí.

 

 

Výhodné řešení i pro menší provozy - se 7 letou zárukou

Své zkušenosti Toyota využila i při vývoji nového typu baterie s modulárním řešením. To znamená, že zákazníci si mohou nyní sestavit baterie s přesně takovou kapacitou, kterou vyžadují jejich aplikace. Bez ohledu na velikost provozu se nově vyvinuté baterie vyznačují rychlou návratností investice, což je zajímavé nejen pro velké, ale i menší provozy s nižší frekvencí manipulace nebo s menšími flotilami vozíků. Výhodnost investice posiluje i prodloužená záruka v délce 7 let.  

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >
Řidič používá BT Optio pro vychystávání

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Servisní technici  kontrolují Toyota vozík

Servis

Naše servisní programy udrží vaše provozy v chodu a pomohou vám dostat z vašich vozíků maximum, bez ohledu na značku stroje.

Přečíst více >