Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Material Handling CZ je partnerem Národního centra Průmyslu 4.0

Toyota členem Národního centra Průmyslu 4.0

Stali jsme se členem Národního centra Průmyslu 4.0 v rámci ČVUT. Cílem centra je přispět k zavádění principů Průmyslu 4.0 v České republice, šířit osvětu o konceptu Průmyslu 4.0 a Společnosti 4.0 a poskytovat informace o technologických řešeních, dopadu technologického pokroku na společnost a inspirovat tak firmy k zavádění digitalizace a automatizace.

Toyota Material Handling je lídrem těchto procesů v oblasti manipulace s materiálem. V mnoha oblastech přechází z teorie do praxe - v instalaci bezobslužných automatických vozíků (stovky strojů Autopilot v Evropě, včetně ČR - reference například ve společnostech Siemens, Bosch, Continental), v oblasti konektivity (systém správy flotily I_Site) nebo prediktivního servisu (servisní platforma T-Stream od roku 2018).

Toyota například dodává od konce loňského roku veškeré skladové vozíky vybavené systémem správy flotily ve standardu a podporuje tak zákazníky nejmodernější technologií, která umožní propojení vozíků (I_Site využívá v Evropě již více než 60 000 vozíků) a pomocí získaných dat a jejich vyhodnocením odstranit plýtvání zdroji prostřednictvím plné kontroly nad stroji, jejich obsluhou a jejich společnými výkony. Chytré vozíky umožňují zákazníkům měřit nepřeberné provozní a výkonové charakteristiky a přes přesnou diagnostiku dat ovlivňovat pozitivně klíčové manipulační operace, vytíženost vozíků a nastavení optimální velikosti flotily. 

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092


Servisní technik pracuje se servisní platformou T-Stream

Servisní platforma T-Stream

Navíc díky propojení s novou servisní platformou T-Stream a s přístupem k technickým informacím o vozíku bude preventivní servis na dálku znamenat další zásadní krok k zajištění maximální spolehlivosti a disponibility vozíků - což je klíčový požadavek mnoha významných zákazníků bez ohledu na rozsah a náročnost provozu. T-Stream nasadila Toyota v loňském roce a již velmi brzy představí reálné zkušenosti zákazníků.

Přejít na Národní centrum Průmysl 4.0

Mohlo by se vám líbit

Toyota Autopilot

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >

Chytré propojené vzv

Přečtěte si více o propojených vozících

Přečíst více >
Náš přístup Logiconomi

Náš přístup Logiconomi

Předvídatelný přístup k rozvoji efektivních, ekonomických logistických procesů, zahrnující  postupy, inovace a spolupráci.

Přečíst více >
Naše unikátní Li-Ion řada ve skladě

Naše unikátní Li-Ion řada

Lithium-Ionové baterie prokázaly o 30% vyšší energetickou účinnost oproti olověným akumulátorům, takže výrazně přispívají ke snížení emisí CO2.

Přečíst více >