Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Aplikace správy flotily Toyota I_Site

50 000 chytrých vozíků v náročném nasazení v logistice i ve výrobě

THINK: LIKE: TOYOTA je motto společnosti Toyota Material Handling pro veletrh CeMAT 2018, který začíná 23. dubna. Toyota mimo jiné představí svůj přístup k problematice "štíhlé logistiky" založené na výrobním systému Toyota TPS a na nejnovějším vývoji v propojení vozíků, operativy a managementu prostřednictvím systému správy flotily I_Site. Informace z desetitisíců vozíků představují obrovskou zkušenosti, která je se zákazníky každodenně sdílena.

Toyota poprvé představila platformu pro telematiku v rámci I_Site již před 10 lety, když vytvořila koncept chytrého vozíku, který dokáže zpracovat a reportovat provozní data vozíku, úroveň jejich nasazení i výkon jejich obsluhy. To umožňuje efektivní řízení a komplexní kontrolu procesu manipulace a produktivitu jednotlivých vozíků, provozu i celé flotily. Za tuto dekádu narostl počet vozíků, které systém plnohodnotně monitoruje, na více než 50 000 jednotek. To z tohoto systému dělá lídra na trhu a nejpoužívanější platformu pro propojení vozíků a managementu logistiky a skladování.

Uživatelé hlásí podstatné výhody a úspory, které díky pravidelnému dlouhodobému sledování vozíků a měření jejich výkonu dosahují v oblasti snižování počtu nehod a kolizí způsobených neodpovědným používáním vozíků. Soustavná zpětná vazba ve formě rychlých, detailních a přesných reportů, podporuje zlepšení v přístupu řidičů k dodržování správných zásad při řízení vozíků a jejich efektivním nasazení. Přínosy v oblasti bezpečnosti jdou ruku v ruce se zásadními úsporami v oblasti provozních nákladů a nákladů na škody. Tyto zřejmé benefity jsou ještě umocněny zlepšeními v oblasti preventivního servisu, péči o baterie nebo efektivního využití vozíků.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092


"Na veletrhu představíme nejnovější generaci systému I_Site a nové praktické funkce. Jednou z nich je měření počtu uskutečněných jízd s nákladem nebo bez něho, což dále posílí přehled o efektivním využití techniky i personálu v čase i v konkrétním provozu - kritickém faktoru mnoha frekventovaných aplikací. Náš koncept štíhlé logistiky vede ke snížení prostojů vozíků i obsluhy na minimum. Výsledkem je nezanedbatelná přidaná hodnota ve formě maximální produktivity a bezproblémového zvládnutí procesu manipulace i v nejnáročnějších provozech rychleji a levněji," uvádí Petr Panáček, manažer správy flotily I_Site ve společnosti Toyota Material Handling CZ.

CHCI KONTAKTOVAT SPECIALISTU

Jinou novinkou je rozšíření servisní podpory a péče o vozíky v rámci I_Site. Funkce "Požaduji servis" umožňuje obsluze odeslání okamžitého požadavku v případě problému, a to včetně fotografické podpory. Toyota také představí novou mobilní servisní platformu, která je určena pro všechny servisní techniky. Propojí I_Site s plánováním servisních zakázek. Integrace dat tak umožní další zlepšení přípravy technika, ještě rychlejší provedení servisního zákroku a další redukci neproduktivního času vozíků na absolutní minimum.

Nejmodernější verze I_Site také zahrnuje nový uživatelský interface jak pro použití v mobilním telefonu, tak ve formátu pro webové aplikace užívané v noteboku nebo laptopu.

Veletrh CeMAT se koná 23. - 27. dubna 2018 v německém Hannoveru. Toyota Material Handling Europe představí svoji komplexní nabídku v prostorově i vizuálně velkorysém pavilonu P32.

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >
Traigo při přesunu barelů

Jsme specialistou na váš obor

Snažíme se porozumět vašim individuálním potřebám, abychom mohli pokaždé nabídnout kvalitní, spolehlivé a individuální řešení, které přesně vyhoví vašim požadavkům.

Přečíst více >
Náš přístup Logiconomi

Náš přístup Logiconomi

Předvídatelný přístup k rozvoji efektivních, ekonomických logistických procesů, zahrnující  postupy, inovace a spolupráci.

Přečíst více >