Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

CeMAT 2018 - 23.4.-27.4.2018 v německém Hannover Messe

Toyota na veletrhu CeMAT 2018 - 23.4.-27.4.2018 v Hannover Messe

Návštěvníci atraktivního Pavilonu 32, v kterém bude své nejmodernější produkty a služby prezentovat společnost Toyota Material Handling Europe, uvidí, jak se filozofie, na které je založený proslulý a světově přejímaný výrobní systém Toyota TPS, může promítnout do procesů zajišťujících maximální efektivnost logistických operací.

Štíhlá logistika a efektivnost manipulace

Ve výrobě, v distribuci a zejména v elektronickém obchodu se logistika stala klíčovým konkurenčním faktorem, a její flexibilita a schopnost rychle a spolehlivě reagovat na požadavky zákazníka často představuje zásadní přidanou hodnotu. To vyžaduje nové přístupy při plánování logistických operací a nové technologie, jako například využití řešení s tahači, automatizaci, konektivitu, robotizaci nebo posílení bezpečnosti.

Toyota Production System (TPS) je již dlouho demonstrací nejefektivnějšího způsobu plánování a řízení výrobních procesů. Na veletrhu CeMAT předvede Toyota názorně, jak mohou být klíčové myšlenky tohoto systému aplikovány v logistických procesech, zejména v procesu, který nazýváme štíhlou logistikou.

V srdci pavilonu 32 se bude touto problematikou zabývat Logiconomi Forum, v rámci kterého budou každodenně pořádány setkání, rozhovory, akce a prezentace. Zásadní příspěvek na toto téma přednese Sam Nomura, hlavní expert Toyoty na "štíhlé myšlení". Návštěvníci pavilonu Toyoty se tak dozvědí nejen mnoho užitečného o přednostech TPS, ale zejména o schopnosti Toyoty adaptovat nejmodernější technologie tak, aby v rámci principů TPS pracovaly efektivně a ve vzájemné interakci i v podmínkách manipulace a skladování. Aby pracovaly rychleji, přesněji a bezpečněji, a to při nižších provozních nákladech.  

VSTUPENKY ZDARMA

Kontakty pro PRESS

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu

NAPIŠTE NÁM
CeMAT 2018: Automatizace

CeMAT 2018: Automatizace

Veletrh CeMAT poskytne návštěvníkům přehled o tom, jak společnost Toyota využívá automatizaci ve svých vlastních výrobních a distribučních procesech, aby zjednodušila logistický tok. Toyota bude také představovat nový pokročilý řídící systém, který se plynule přizpůsobí operace, aby optimalizoval využití dostupných strojů, vyhýbal se provozu a zvýšil pracovní tok.

Řada automatizovaných systémů
CeMAT 2018: Konektivita je klíčová

CeMAT 2018: Konektivita je klíčová

TMH se zaměřuje na štíhou logistiku a je pevně podpořena telematickými řešeními. Platforma Toyota I_Site nyní měří aktivity více než 50 000 připojených vozíků, což zákazníkům umožňuje maximalizovat úroveň využití a zlepšovat provozní standardy, efektivitu řízení obsluhy a předcházet nehodám. Na veletrhu CeMAT 2018 Toyota představí nejnovější verzi I_Site, která obsahuje řadu pokročilých nových funkcí.

CeMAT 2018: Budoucí technologie

CeMAT 2018: Budoucí technologie

Logistické systémy se rychle rozvíjejí a poskytují konkurenční výhodu na dnešním trhu. Chcete-li splnit požadavky zítřka, Toyota - prostřednictvím svého programu "Logiconomi" - spolupracuje se zákazníky, tvůrčími talenty a podobně smýšlejícími technologickými společnostmi. Na společnosti CeMAT 2018 představí Toyota některé z nejnovějších nápadů a vývojů s příležitostí setkat se s týmem výzkumu a vývoje a prozkoumat štíhlé logistické procesy ve virtuálním světě.

CeMAT 2018: Zaměření na štíhlou logistiku

CeMAT 2018: Zaměření na štíhlou logistiku

Stánek Toyota na veletrhu CeMAT 2018 poskytne návštěvníkům příležitost prozkoumat a dozvědět se více o štíhlé logistice a způsobu myšlení společnosti. V průběhu akce se uskuteční speciální fórum "Logiconomi", na němž se budou konat pravidelné brífingy s předními odborníky zaměřenými na klíčové otázky. Bude také zahrnovat prezentaci Sam Numora z Japonska, která je jedním z uznávaných orgánů společnosti Toyota ve výrobním systému Toyota Production System.

ZÍSKEJTE ZDARMA LÍSTEK NA CEMAT 2018

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >
An autopilot doing horizontal transportation

Automatizované řešení

Naše řada automatizovaných vozíků a nosičů nákladu nabízí vyspělá a flexibilní řešení pro efektivnější a hospodárnější manipulaci se zbožím. 

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >