Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Agro Merchants Group - specialista na mražené potraviny

Toyota Material Handling je preferovaným dodavatelem Agro Merchants Group

Toyota Material Handling byla vybrána jako preferovaný dodavatel pro všechna evropská střediska Argo Merchants Group. Dodávky techniky pro celou skupinu zahrnují flotilu retraků, ručně vedených nízkozdvižných vozíků a čelních vozíků. Cílem nové spolupráce bude zaměření na spolupráci v oblasti využití moderních nástrojů správy flotily a zvýšení produktivity

Rapid growth

Agro Merchants Group je globální logistický provider aktivní v potravinářském průmyslu, zejména při skladování a přepravě masa, drůbeže, ryb, mlékárenských výrobků nebo ovoce. Relativně mladá firma pracuje v Evropě teprve od roku 2013, ale již dosáhla významného postavení. Trojka na trhu operuje v 11 zemích na 4 kontinentech a provozuje 61 mrazírenských logistických center s celkovým objemem přes 6,7 miliónu m3. Jejím cílem je vytvoření integrovaného řetězce mrazírenských skladů v celé Evropě. Proto se rozhodla založit svoji strategii na dlouhodobých partnerských vztazích, které podpoří její budoucí rozvoj a nemalé ambice.

 

Gerbrand Goede, Procurement Agro Merchants Group Europe, uvedl: Vybrali jsme si jen jednoho dodavatele, protože potřebujeme kontinuitu, flexibilitu a jednoduchou efektivní komunikaci. Výhodou společnosti Toyota Material Handling v probíhajícím výběrovém řízení byl komplexní přístup a silná lokální struktura, která je plně kompatibilní s našimi růstovými záměry.”

 

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Agro Merchants Groups a Toyota Material Handling

Řešení na míru, důraz na fakta

Proces výběru preferovaného dodavatele byl završen během tří měsíců díky ucelené vizi Toyoty zahrnující manipulaci, zásobování i obchod. Toyota garantovala skupině Agro Merchants individuální přístup s širokou nabídkou řešení na míru na lokální úrovni. Vozíky byly dodány v režimu dlouhodobého pronájmu. Jeho flexibilita zajišťuje, že všechna evropská střediska budou vždy vybavena nejmodernější technikou s požadovaným výkonem a požadovanou výbavou. Jejich kontrolu a podporu zajistí fleet management I_Site, který je součástí výbavy všech vozíků pracujících uvnitř hal. Gerbrand Goede dodal: “Provozujeme velmi různorodé aplikace. Je tedy pro nás velmi důležité získávat z provozu relevantní fakta, a mít tak detailní přehled o všech aspektech provozu, provozních a servisních nákladech nebo odstávkách vozíků. I_Site nám tato fakta zajistí.” 

Vize budoucnosti

Gerbrand Goede řekl na závěr: “Zahájení soustavné spolupráce s Toyotou vnímám velmi pozitivně. Společně jsme pečlivě plánovali dlouhodobé nasazení a rozmístění vozíků, tak aby byla zajištěna potřebná dostupnost techniky na každém středisku. Jejich specifické nároky vyžadují a budou vyžadovat specifický přístup, otevřenost a transparentnost na obou stranách i v budoucnu. Strategická spolupráce, kterou jsme uzavřeli je s těmito potřebami v naprostém souladu.”

Mohlo by se vám také líbit

Manažer sledující I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >
Řidič používá BT Optio pro vychystávání

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Naše unikátní Li-Ion řada ve skladě

Naše unikátní Li-Ion řada

Lithium-Ionové baterie prokázaly o 30% vyšší energetickou účinnost oproti olověným akumulátorům, takže výrazně přispívají ke snížení emisí CO2.

Přečíst více >
Servisní technici  kontrolují Toyota vozík

Servis

Naše servisní programy udrží vaše provozy v chodu a pomohou vám dostat z vašich vozíků maximum, bez ohledu na značku stroje.

Přečíst více >