Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Logistic Design Competition podané návrhy

Toyota Logistic Design Competition je nyní vyhlášeno veřejné hlasování

Designová soutěž pořádána Toyota Material Handling Europe s názvem "Doručování zásilek. Přidejte se k revoluci". Bylo zahájeno veřejné hlasování. Ocenění People’s Choice Award bude vyhlášeno na veletrhu CeMAT 2018 v německém Hannoveru.

S “Doručováním zásilek. Připojte se k revoluci ” Toyota Logistic Design Competition 2018" zaměřenou na rostoucí trend spotřebitelů, kteří se rozhodují a nakupují online. Vzhledem k tomu, že e-commerce se stává normou, rychlá doba dodání se stala absolutní prioritou. Proto společnost Toyota vyzvala všechny studenty evropského designu, aby přišli s udržitelným, revolučním řešením, které usnadňuje přímou dodávku a optimalizuje poslední míle k zákazníkům. 

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

"Jsme velmi spokojeni s výsledky a pokračujícím růstem třetí soutěže Toyota Logistic Design. Chtěli jsme rozšířit pohled na studenty a přivítat návrhy z jiných oborů i mimo zřejmé prmyslové a dopravní vzroy, "říká Magnus Oliveira Andersson, vedoucí designu společnosti Toyota Material Handling Europe.

Letošní soutěž skončila loňské vydání s více než dvojnásobným počtem registrací. Nakonec bylo podáno 86 návrhů studentů z celé Evropy, z nichž je nyní vybráno 15 finalistů. Všichni jsou vítání kvůli osobitému designu. Veřejné hlasování se může uskutečnit až do 20. února 2018. Nejoblíbenější design obdrží cenu People´s Choice Award ve výši 1 000 EUR.

Top 3 finalisté a oblíbení veřejností budou pozváni a ohlášení na slavnostním ceremoniálu, který se koná v pavilonu 32 na veletrhu CeMAT v německém Hannoveru.

Soutěž Toyota Logistic Design je součástí programu Logiconomi společnosti Toyota. Logiconomi je slovo, které Toyota Material Handling používá k popisu svého způsobu myšlení - zaměřeného na "štíhlé" procesy, odstraňování odpadu, maximalizaci účinnosti a snížení nákladů.

6 . 2. 2018

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
Náš přístup Logiconomi

Náš přístup Logiconomi

Předvídatelný přístup k rozvoji efektivních, ekonomických logistických procesů, zahrnující  postupy, inovace a spolupráci.

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >