Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Logiconomi

Toyota Logiconomi: spolupráce pro budoucnost

Dne 31. ledna 2018 společnost Toyota Material Handling Europe uspořádala první konvenci Logiconomi v Mjölby ve Švédsku. Spojením vrcholových manažerů z předních evropských firem spolupracují na budoucích požadavcích na logistiku v rychle se měnícím světě.

Logiconomi

"Uznáváme, že musíme být otevření a agilní, pokud jde o budoucí trendy v logistických technologiích, a spolupráce s odběrateli a podobně smýšlejícími dodavateli je pro dosažení tohoto cíle zásadní. Je to pro nás probíhající proces - říkáme to Logiconomi, "vysvětluje Matthias Fischer, Prezident a generální ředitel společnosti Toyota Material Handling Europe. První konvence Logiconomi se uskutečnila 31. ledna 2018 v Mjölby ve Švédsku v sídle a továrně společnosti. Akce se spojila s předními odborníky z oblasti logistiky ze všech odvětví výroby, velkoobchodní a maloobchodní distribuce v šestnácti evropských zemích.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Toyota Logiconomi

Spolupráce

"Spolupráce je zásadní," pokračoval Fischer, "a uznáváme potřebu získávat cenné vstupy a zpětnou vazbu od našich zákazníků co nejdříve v procesu vývoje. Tak tomu bylo již v případě Europalety, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci se švédskými železnicemi již ve čtyřicátých letech minulého století. Jednalo se o vhodný příklad časné spolupráce na odstranění zbytečného prostoru v železničních a silničních kontejnerech. Samozřejmě, dnešní technická revoluce vyžaduje, abychom přijali mnohem více příležitostí a úkolů. "

Klíčové poznatky

Konvence obsahovala klíčové poznámky od hostujících řečníků, včetně hosta Dr. Patricka Dixona, Vedoucího futuristy, který mluvil o tom, jak rychle se mění očekávání lidí. Randall van Poelvoorde poskytl pohled na rychle se měnící svět robotiky a umělé inteligence a Prezident společnosti Volvo Venture Capital Per Adamsson vysvětlil, jak spolupráce a technické partnerství pomohly rozvíjet využití telematiky společnosti Volvo v silničních vozidlech.

Logiconomi Toyota

Logistika budoucnosti

Tato událost poskytla příležitost podívat se na nejnovější vývoj společnosti Toyota Material Handling Europe v oblasti automatizace, včetně koncepcí robotiky od sesterské společnosti Vanderlande; scénáře budoucího zpracování založené na umělé inteligenci - známé jako "A.I. Team Logistics ", stejně jako soustředění na energii včetně nejnovějších technologií lithium-iontových baterií. Telematika byla další klíčová oblast založená na přední pozici na trhu společnosti Toyota, nyní s více než 50 000 inteligentními vozíky v provozu a technologií nové generace.

Štíhlá logistika

Dalším jedinečným aspektem konvence byla možnost vidět, jak se automatizace nyní postupně zavádí do vlastních továren společnosti Toyota, a dále zvyšují efektivitu výrobního systému Toyota - který je základem programu společnosti Lean Logistics. "Máme silnou reputaci pro štíhlé myšlení," pokračuje Fischer, "a chceme neustále zlepšovat náš přístup se zaměřením na snižování odpadů, předcházení zraněním a zvyšování produktivity. Tato událost nám pomohla sdílet naše nápady, získat cennou zpětnou vazbu a podělit se o naše štíhlé myšlení se zákazníky. "

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
Náš přístup Logiconomi

Náš přístup Logiconomi

Předvídatelný přístup k rozvoji efektivních, ekonomických logistických procesů, zahrnující  postupy, inovace a spolupráci.

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >