Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Autopilot SAE v provozu manipuluje s materiálem

Konference Zóna Logistika 2018

Automatický retrak Toyota Autopilot se prosadil do TOP 3 ve své kategorii v soutěži Impuls Logistika

Jsme leadery v automatizaci

Máme za sebou řadu úspěšných realizací automatizace v ČR  i po celé Evropě. Společnostem, které se rozhodly optimalizovat cestou automatizace své intralogistické toky, implementujeme řešení Autopilot pro různé modely vozíků s nosností až do 5 tun podle charakteru operací – pro horizontální přepravu, zakládání nebo doplňování zásob. Tyto bezobslužné vozíky zastanou opakující se rutinní práce mezi výrobními linkami a skladovými prostory nebo dopravníkovými systémy. O bezpečnost se stará vyspělá laserová technologie (s alternací přepnutí do manuálního režimu).

Konference Zóna Logistika 2018

Kdy: 5. 4. 2018
Kde: Konferenční centrum City, Na Strži 1702/65, Praha 4

Více o programu a další informace zde.

Soutěž Impuls Logistika zná tři nejinovativnější logistické produkty a projekty ve všech  kategoriích - top logistický software, hardware a top logistický projekt. Retrak Toyota Autopilot byl zařazen mezi nejlepší v kategorii Top logistický hardware. Řešení s retrakem Autopilot RAE160 bylo v ČR poprvé uvedeno do provozu v roce 2017 ve společnosti Continantal Automotive Czech Republic v Jičíně, přičemž první realizované projekty s jinými modely řady Autopilot již na českém trhu fungují od roku 2013.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092


Elegantní Autopilot v Continental Automotive

Zájem o řešení Autopilot roste geometrickou řadou

Jak uvádí Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o., Toyota přispívá k zavádění automatizace v intralogistice praktickými realizacemi využívajícími k řešení manipulace a skladování vozíky řady Autopilot:

"Ve společnosti Continental Automotive umožnilo premiérové nasazení retraku Autopilot RAE160 splnit všechny základní požadavky zadavatele na řešení bezobslužné manipulace a skladování v novém mezioperačním skladu polotovarů - brzdových komponentů z plastu, jehož provozní prostředí je neslučitelné s dlouhodobým pobytem člověka - obsluhy manipulační techniky. Toyota dokázala eliminovat lidskou obsluhu, zajistit plynulé zásobování výroby, dosáhnout požadovaného počtu paletových míst a garantovat zprovoznění skladu v případě jakékoli závady do dvou hodin od oznámení."

VÍCE REFERENCÍ

V ČR je proces digitalizace a automatizace obecně známý zejména jako Průmysl 4.0. V oboru logistiky je zatím na začátku, ale nezadržitelně se rozvíjí. Jana Bobysudová dodává:

"Příkladem mohou být právě úspěšná řešení, která Toyota v ČR v této oblasti již realizovala - například ve společnostech Siemens, Bosch Diesel nebo Continental Automotive - i fakt, že zájem ze strany dalších firem strmě narůstá, zejména když se realizovaná řešení osvědčila a mají za sebou již několikaletý úspěšný provoz. Jiná řešení jednoduché automatizace pomocí magnetické pásky jsou ještě mnohem starší. Společnostem, které se rozhodly optimalizovat cestou automatizace své intralogistické toky, implementujeme řešení Autopilot pro různé modely vozíků s nosností až do 5 tun podle charakteru operací – pro horizontální přepravu, zakládání nebo doplňování zásob. Tyto bezobslužné vozíky zastanou opakující se rutinní práce mezi výrobními linkami a skladovými prostory nebo dopravníkovými systémy. O bezpečnost se stará vyspělá laserová technologie.

Autopilot řešení v BOSCH DIESEL

Automatizace procesů při manipulaci s materiálem může mnoha společnostem přinést řadu výhod. Naše řada autopilotů nabízí pokroková flexibilní řešení pro efektivnější a hospodárnější manipulaci.

Mohlo by se vám také líbit

Driver using BT Optio for order picking

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
An autopilot doing horizontal transportation

Automatizované řešení

Naše řada automatizovaných vozíků a nosičů nákladu nabízí vyspělá a flexibilní řešení pro efektivnější a hospodárnější manipulaci se zbožím. 

Přečíst více >
Náš přístup Logiconomi

Náš přístup Logiconomi

Předvídatelný přístup k rozvoji efektivních, ekonomických logistických procesů, zahrnující  postupy, inovace a spolupráci.

Přečíst více >
Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >