Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Autolipot v Bosch Diesel

Toyota Autopilot

Bosch Diesel reaguje na zvýšený objem výroby nasazením automatických tahačů

Limity v počtu souprav a počtu jízd do výroby byly v závodě Pávov 3 dosaženy. Další navýšení pohybu manipulačních vozíků s nákladem by již bylo neúnosné. Bosch volbou autonomní techniky získal funkční systém a dosáhl snížení počtu nedostatkových řidičů. Nepřetržitý provoz podle projektu běží od ledna 2017.

Bosch Diesel s.r.o. v Jihlavě zaměstnává ve třech závodech přes 4 700 lidí a je největším zaměstnavatelem na Vysočině. Výrobu zahájil v roce 1993 a postupně se stal také největším producentem vstřikovacích systémů Common Rail v rámci celé skupiny Bosch. Objem výroby navíc neustále narůstá, což přináší nové výzvy v logistice a ostatních obslužných provozech. Nové požadavky vyústily v realizaci moderního řešení, které dodala Toyota.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092


Pracovník nakládá materiál do automatického tahače

Realizace moderního řešení

Automatický tahač zajišťuje materiálový tok obalů a svoz hotových výrobků na nejdelší trase o délce přibližně 1 km. 900 metrů jede stroj v automatickém režimu. Jeden pracovník soupravu naloží a pomocí ovládacího tabletu, který je na soupravě umístěn, ji odešle. Na místě určení její řízení převezme pracovník, který v krátkém úseku necelých 100 metrů na 8 stanovištích provede postupně vykládku materiálu a obalů a nakládku hotových výrobků.

Kontaktujte nás

Autopilot Toyota - BOSCH DIESEL

Automatizace procesů při manipulaci s materiálem může mnoha společnostem přinést řadu výhod. Naše řada automatizovaných paletových vozíků a nosičů nákladu nabízí pokroková flexibilní řešení pro efektivnější a hospodárnější manipulaci se zbožím.

Nabídka automatizovaných systémů