Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

TMHE získává ocenění EcoVadis

Posouzením 30 000 dodavatelů z celého světa usnadňuje EcoVadis 150 korporátním zákazníkům výběr „zodpovědných dodavatelů“, nabízejících nižší rizikový profil.

10. dubna jsme mezi těmito 30 000 dodavateli získali jako TMHE ocenění “Best Group Engagement”, a to na základě hodnocení všech našich továren a organizací - a za dosažení úrovně Gold v každém třetím z našich subjektů.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

"Jsem velmi vděčný a pyšný, že jsem součástí týmu, který v Evropě dosahuje četných uznání v EcoVadis. Pomáhá nám budovat důvěru s našimi zákazníky, dodavateli a našimi zaměstnanci. Dává to také spoustu nové energie. Kaizen nebo neustálé zlepšování je jednou z 5 základních hodnot v rámci společnosti Toyota, "uvedl Ralph Cox, senior viceprezident marketingu a prodeje společnosti Toyota Material Handling Europe. "Rád bych poděkoval týmu udržitelnosti za vedení této iniciativy a podpořil našich 28 šampiónů udržitelnosti po celé Evropě, kteří byli lokálními motory a dosáhli těchto výsledků."

EcoVadis usnadňuje podnikání obchodním partnerům Toyota Material Handling Europe. Komplexní platforma a každoroční přehodnocení každého zúčastněného subjektu společnosti Toyota Material Handling umožňuje snadný přístup ke zprávám o výkonu, které pokrývají 150 kategorií nákupů týkajících se životního prostředí, práce, spravedlivých obchodních praktik a udržitelného zadávání zakázek. EcoVadis poskytuje hodnocení udržitelnosti  a je využíván předními nadnárodními společnostmi a více než 40 000 partnery ve 120 zemích.

12. dubna 2018

Mohlo by se Vám také líbit

Lidé se dívají na vysokozdvižné vozíky

Náš přístup udržitelnosti

Společně můžeme maximalizovat bezpečnost, minimalizovat dopad na životní prostředí a optimalizovat podnikové procesy.

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >
Zdravé pracoviště pro všechny bez rozdílu věku

Zdravé pracoviště

Kampaní pro roky 2016-2017 usilujeme společně s EU-OSHA o zdravé a produktivní pracovní prostředí pro každý věk. 

Přečíst více >
Smiling people in office corridor

Připojte se k týmu

Vždy se snažíme optimalizovat naše produkty a způsoby naší práce. A klíčem je spolupráce s lidmi, kteří sdílejí naše nadšení pro logistiku a technologie.

Přečíst více >