Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

CeMAT 2018 Think Like Toyota

THINK : LIKE : TOYOTA CeMAT 2018

Hannover, Německo, 23. dubna, 2018 - THINK: LIKE: TOYOTA je téma pro Toyota Material Handling Europe na veletrhu CeMAT 2018 (pavilonu P32). Název Toyota je synonymem pro štíhlé myšlení založené na světově proslulém systému Toyota Production, který se stal referenčním kritériem pro efektivitu a kvalitu ve výrobě. Na společnosti CeMAT 2018 společnost Toyota ukáže, jak ve svém přístupu k logistickým operacím aplikuje myšlení a prezentuje nové produkty a budoucí koncepce.

Obrázek zleva doprava: Norman Memminger, Výkonný ředitel, Toyota Material Handling Deutschland; Ralph Cox, Víceprezident pro marketing a prodej, Toyota Material Handling Europe; Matthias Fischer, Prezident a Generální ředitel společnosti Toyota Material Handling Europe; Terry Unnai, Předseda společnosti Toyota Material Handling Europe; Kazue Sasaki, Prezident společnosti Toyota Material Handling Group 

"Naše značka má zavedenou reputaci pro kvalitu a efektivitu našich výrobních procesů a Výrobní systém Toyota se stal modelem pro další výrobce v mnoha průmyslových odvětvích po celém světě," vysvětluje Matthias Fischer, Prezident a Generální ředitel společnosti Toyota Material Handling Europe . "Používáme stejné zásady a aplikujeme je na logistické procesy se stejnými cíli - eliminaci odpadu, maximální přidaná hodnota a celková kvalita, což znamená správné zboží, správné místo, správný čas. Naším cílem je spolupracovat s našimi zákazníky, abychom sdíleli naše myšlení a pomáhali jim zlepšit efektivitu ve všech fázích procesu - proto naše téma: "Think : Like : Toyota."

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Technik servisu vysokozdvižných vozíků s nástrojem T-Stream

Konektivita

Toyota již vybudovala populaci téměř 60 000 inteligentních vozíků v provozu, s přibližně 250 000 operátory na platformě I_Site. Toyota také oznamuje významnou iniciativu společnosti CeMAT, která výrazně urychlí využívání konektivity v rámci evropských logistických operací. Společnost Toyota potvrdila, že od podzimu roku 2018 budou všechny elektrické skladové vozíky dodány s integrovanou telematikou. Tento krok přináší zákazníkům společnosti Toyota celou řadu výhod, neboť základní údaje o činnostech budou k dispozici, a budou podléhat pouze dohodě o sdílení údajů. Připraví se nejnovější vývoj v oblasti připojení, včetně nové platformy mobilních služeb T-Stream, která integruje data z připojených vozíků servisnímu technikovi a umožňuje předvídatelný servis a minimalizuje prostoje. Tento systém byl vyvinut ve spolupráci s Microsoftem, který se připojí ke společnosti Toyota a představí další novinky. Zóna konektivity bude zahrnovat také prezentaci nejnovějšího systému řízení pro automatizované provozy - T-ONE.

Automatické skladové vozíky Toyota

Automatizace

 

Automatizace bude také vyzdvižena na CeMAT 2018, včetně znázornění toho, jak se postupně zavádí automatizace v továrnách společnosti Toyota. Využívá více než 16 500 vozíků ve více než 650 továrnách po celém světě, což vytváří přímou zkušební základnu pro štíhlou logistiku. Automatizované vozíky, které se mají objevit na CeMAT, zahrnují model TAE500, model vozíku Toyota Autopilot a také koncepci Toyota Swarm - která byla poprvé představena v roce 2016.

 

Lithium-iontové baterie

Bude představena také unikátní  Li-Ion řada. Li-ionové baterie jsou nyní k dispozici v celé řadě vozíků Toyota.

Speaker in front of crowd talking

Spolupráce

Spolupráce je pro Toyotu klíčovým tématem demonstrovaným řečníky z Vanderlande, Microsoft, Heineken a Robot Experience kteří budou předávat klíčové poznatky ve fóru Logiconomi, který probíhá v pavilonu Toyota po celý týden akce. Program také zahrnuje titulní prezentaci Sam Nomury z Japonska, předního odborníka "Toyota’s lean-thinking".

 

A mnohem více

Toyota představí nejnovější řadu 6 až 8 t elektrických vysokozdvižných vozíků z řady Toyota Traigo s novým designem a jednodílným systémem, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu baterií pro zákazníky, kteří potřebují víceměnové řešení. Společnost Toyota rovněž ukáže řadu koncepcí objednávek, vhodných pro vše od dodávky komponentů do montážních linek až po požadavky elektronického obchodu. Další exponáty zahrnují virtuální realitu, která zákazníkům umožňuje navrhnout štíhlou logistiku a výrobní oblast. Zařízení VR také umožňuje návštěvníkům ponořit se do nejnovějšího budoucího konceptu skladu společnosti Toyota založeného na automatizovaných vozících, které spolupracují na dosažení optimalizace založené na umělé inteligenci: konceptu A.I.TeamLogistics. 

Mohlo by se vám líbit

Service technician servicing a Toyota truck

Servis

Naše servisní plány udržují vaše podnikání v chodu. Využijte co nejlépe vaše vozíky a naplánujte svou operaci s naprostou jistotou!

Přečtěte si více >

Li-Ion řešení Toyota

Nyní pro celou naši produktovou řadu nabízíme plně integrované řešení s Li-ion bateriemi, které kompletujeme v našich závodech podle přísných kvalitativních standardů Toyota TPS.

Přečíst více >
Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >