Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Material Handling

Terry Unnai je novým předsedou představenstva společnosti TMHE

Zkušený obchodník se silným a pevným zázemím v mezinárodním byznysu s manipulační technikou nahrazuje ve funkci Norio Wakabayashiho. Tato změna je reakcí na akvizici společnosti Vanderlande, kterou Toyota Industries Corporation završila před pěti měsíci.

Terry Unnai má více než 35 let zkušeností v globálním obchodě s manipulační technikou. Více než 15 let úspěšně působil v různých vysokých manažerských pozicích v USA, v Evropě a v Austrálii. Do společnosti Toyota Material Handling Group nastoupil v roce 2001. V tomto roce se stala Toyota světovou jedničkou v manipulaci a tuto pozici si nepřetržitě drží dodnes.

 

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

“Na svoji novou roli, na nové zákazníky i práci s novým týmem kolegů ve Švédské centrále v Mjölby se velmi těším. Naším společným cílem bude důraz na lidskou stránku manipulace, na dosažení nejvyšších standardů v oblasti bezpečnosti, ergonomie nebo spotřeby energie," říká Terry Unnai.

 

Dokončení akvizice společnosti Vanderlande v květnu 2017 přineslo i další personální změny na nejvyšších řídících postech. Kromě jmenování nového prezidenta Norio Wakabayashiho, který je rovněž členem představenstva Toyota Material Handling Europe se do společnosti Vanderlande na pozici Senior Vice Prezident Global Advanced Logistics přesunul i Hans van Leeuwen, bývalý Senior Vice President divize Logistics Solutions společnosti Toyota Material Handling Europe.

 

Hans van Leeuwen i Norio Wakabayashi hráli klíčovou roli v procesu akvizice a v nových pozicích budou pokračovat v posilování spolupráce mezi oběma společnostmi. Kombinace produktového portfolia společnosti Vanderlande a Toyota Material Handling plně pokrývá požadavky současného světového trhu manipulace. 

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
Řidič používá BT Optio pro vychystávání

Naše produktová řada

Podívejte se na naši velkou škálu vysokozdvižných vozíků, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >
Lidé vyhledávají vozíky

Náš udržitelný přístup

Společně můžeme maximalizovat bezpečnost, minimalizovat dopad na životní prostředí a optimalizovat podnikové procesy.

Přečíst více >