Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Štíhlá energie od Toyoty i pro mrazírny

Udržení vysoké účinnosti v chladných prostředích je výzvou, a proto je klíčový přístup ke správné technologii pro minimalizaci prostojů. Řešení lithium-iontové energie od společnosti Toyota, které bylo zahájeno v loňském roce, přináší mnoho výhod pro každou operaci, zejména v prostředích s řízenou teplotou.

"Jsme rádi, že můžeme rozšířit nabídku štíhlých řešení pro mrazírenské prostředí. Naše lithium-iontové energetické řešení pro nízkoteplotní provoz pomůže mnoha zákazníkům efektivně zpracovat zboží, jako je ovoce, mléčné výrobky, ryby a léčiva," říká Sven Kruizenga , Product Manager Energy Solutions ve společnosti Toyota Material Handling Europe. "Srdečně Vás zveme na logistickou akci LogiMAT v hale 2, stánek A05 mezi 19. a 21. února 2019 ve Stuttgartu v Německu, kde budete mít možnost se dozvědět více o tomto novém řešení."

Šetřete energii s lithium-iontovými bateriemi pro mrazírny

Lithium-iontová řešení vlastní výroby od společnosti Toyota nabízejí úspory energie, šetrnost k provozu a zvýšenou bezpečnost. Zvláště ve velmi chladných provozech je li-ion řešení pro chladírenský sklad. Ztráta energie baterie je minimální a možnost nabíjení v chladných místnostech umožňuje vzv zůstat déle v provozu. Čím méně musí vysokozdvižné vozíky opouštět prostory, tím méně problémů nastane s kondenzací baterie.

Šetřete čas, prostor a zdroje

Prevence vzniku odpadů je klíčovým principem filozofie štíhlého myšlení společnosti Toyota. Technologie lithium-iontových baterií je vynikajícím příkladem toho, jak lze dosáhnout úspor nákladů. Zvláště v mrazírenských provozech to ocení: žádná údržba, maximální výkon baterie, rychlépříležitostné nabíjení a také v chladném prostředí. Řešení s ohřívačem akumulátoru umožňuje dobíjení i práci delší dobu při teplotách do -30 ° C, což splňuje všechny požadavky zákazníků.

Chlazené nebo zmrazené prostředí vyžadují efektivní řešení, která minimalizují ztrátu místa, zdrojů a času a zároveň zajišťují spolehlivost v těchto náročných podmínkách. Toyota Material Handling má dlouhou historii a zkušenosti s provozem při nízkých teplotách a nabízí širokou škálu štíhlých řešení pro mrazírny. Řada ručně a automatizovaných vozíků od společnosti Toyota Material Handling je standardně vybavena pro efektivní práci v chlazených prostorách. Inteligentní technologie jako I_Site a Li-ion od společnosti Toyota mohou ještě více zvýšit efektivitu, zatímco řešení jako pojízdné reagály a automatizované systémy maximalizují využití prostoru v mrazírnách. Když se zamyslíme nad pracovníky, vyhřívané kabiny poskytují efektivní pracovní prostředí, které zajistí, že zůstanou produktivní a zdraví.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Mohlo by se Vám také líbit

Toyota představuje vlastní Li-ion řešení

Nyní pro celou naši produktovou řadu nabízíme plně integrované řešení s Li-ion bateriemi

Přečíst více >
Driver on BT Movit tow train in car factory

Výroba

Jednou z klíčových oblastí, ve které vám můžeme pomoci, je výroba. Jsme hrdí na to, že vždy dokážeme nabídnout nejlepší možná řešení, která vám pomohou zavést principy štíhlé výroby.

Přečíst více >
Manažer sledující I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >
Lehké policové systémy

Regálová řešení

Pomáháme optimalizovat obchod, snižovat náklady a zvyšovat produktivitu s optimálním regálovým řešením.

Přečíst více >