Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

SŠ logistická Dalovice

Pokud má student o logistiku zájem, Toyota MH ho podpoří

Kromě možnosti navštívit 9. ročník Toyota Demo Days a získání učebních podkladů, jsme podpořili i 9. ročník celorepublikové soutěže Logistik junior SŠ 2017.

Ve dnech 3. – 5. října 2017 se na Střední škole logistické Dalovice konal 9. ročník celostátní soutěže LOGISTIK JUNIOR SŠ 2017. 

Soutěžní klání od loňského roku reflektuje i potřeby pracovního trhu v oblasti jazykových dovedností a proto druhý den při prezentacích soutěžící obhajovali své práce před dvojjazyčným publikem, českým a anglickým. Tématem letošního ročníku byla robotika a reverzní logistika.

Letošního ročníku Logistik Junior SŠ se účastnilo 13 škol (od Vítkovic po Děčín) s celkem 19 týmy.

Blahopřejeme vítězům: 1. místo Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, 2. místo SŠ logistická Dalovice tým A, 3. místo OA a SOŠ logistická Opava, 4. místo SŠ logistická Dalovice tým B. Bylo by výborné, kdybychom mohli talentované logistiky přivítat i do svých řad.


Zdroj: Střední škola logistická Dalovice


 

Vyhrál zaslouženě tým ze Střední průmyslové školy Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav. Žáci zvítězili jak v ekonomických úlohách, tak v prezentaci. Na druhém místě se umístili reprezentanti Střední školy logistické Dalovice a třetí místo obsadil tým z OA a SOŠ logistické v Opavě.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092