Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota Radioshuttle RS6.0

Toyota Radioshuttle RS6.0

Řešení vysokohustotního skladování od společnosti Toyota Material Handling

V sídle společnosti TMHCZ, v Rudné u Prahy se konal další seminář, tentokráte představující technické novinky automatického nosiče nákladu RadioShuttle RS6.0. Systém Radioshuttle má vynikající reputaci a zkušenosti z více než 1000 instalací po celém světě.  Byly předloženy další možnosti využití – např. spolupráce plně automatického Toyota Radioshuttle s vozíky řady Toyota Autopilot.
Prezentátoři přímo demonstrovali funkcionality podvozku v regálovém tunelu. Klienti nejvíce ocenili schopnosti manipulace tří rozměrů palet jedním satelitem, zakomponování technologie RFID, li-Ion baterií, také zrychlenou inventarizaci skladových zásob pomocí pokročilých funkcí.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092


Seminář Toyota Radioshuttle RS6.0 v Rudné u Prahy

Skladujte více, ušetřete více se shuttle vozíky

Vylepšená nová generace řady Radioshuttle pracuje dokonce s paletami těžkými až 1 800 kg a je k dispozici s li-ionovými bateriemi, které vydrží až 16 hodin nepřetržité práce.

Systémy dokáže využít až 85 % objemu skladu a zvýšit plochu určenou pro skladování. Obě řešení přinesou zákazníkům zvýšení produktivity a nákladové efektivity zejména ve skladech s drahým provozem jako jsou mrazírny. Shuttle vozíky Toyota také plně podporují řešení štíhlé logistiky.

Kontaktujte našeho specialistu

MANIPULUJEME PALETY RYCHLE, BEZPEČNĚ A EFEKTIVNĚ

Klíčové výhody

Radioshuttle je optimálním řešením pro aplikace s relativně malým rozsahem skladových položek skladovaných ve velkých objemech. Umožňuje maximální možné využití dostupného prostoru skladu.
 

  • Produktivita
  • Cenové výhody
  • Snadné používání
  • Odolnost
  • Bezpečnost
  • Servis