Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota získala nejvyšší ocenění Red Dot: Best of the Best

Retrak BT Reflex řady E, který vyvinula a vyrobila společnost Toyota Material Handling Europe (TMHE) získal největší možnou poctu v hodnocení Red Dot Design Award. Ocenění Red Dot: Best of the Best (Nejlepší z nejlepších), mezinárodně uznávanou pečeť kvality, uděluje porota expertů pouze nejlepším produktům v každé kategorii.

Řada BT Reflex E-série je jediným retrakem na světě s naklápěcí kabinou a zákazníkům přináší mimořádně vysokou úroveň kvality, výkonu a bezpečnosti při manipulaci v nejvyšších výškách.

 

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Unikátní naklápěcí kabina a průhledná střecha kabiny stejně jako design stožáru jsou zárukou permanentního perfektního výhledu na náklad. Naklápěcí kabina a další prvky v kabině jsou designovány maximálně ergonomicky a zásadně omezují namáhání zejména krčních partií obsluhy při častém výškovém zakládání. “Když jsme retrak Reflex vyvíjeli a vytvářeli jeho unikátní design, vždy jsme pracovali s myšlenkou, že nejde jen o vozík samotný, ale že centrem naší pozornosti musí být lidský faktor, tedy obsluha vozíku,” řekl Magnus Oliveira Andersson, Head of Design TMHE.

V komentáři k nominovanému modelu porota uvedla: “Retrak BT Reflex řady E na nás zapůsobil svým harmonickým designem, jehož jednotlivé detaily se navzájem perfektně doplňují. Reflex je založený na pečlivě promyšlených funkcích a je zárukou manipulačního výkonu těch nejvyšších standardů i ve velkých výškách. Protože byl designován přísně s ohledem na uživatele, ergonomické parametry nabízí obsluze vysokou úroveň komfortu, který podporuje její mimořádnou produktivitu.”

“Získání ceny Red Dot: Best of the Best je zaslouženým uznáním perfektní práce při vývoji vozíku. Oceněné produkty jsou vždy charakterizovány inovační symbiózou estetických a funkčních parametrů. Skutečnost, že toto nejvyšší hodnocení získá jen velmi málo nominovaných produktů je důkazem přísnosti aplikovaných kritérií. Velmi srdečně gratuluji laureátům k jejich úspěchu,” uvedl Professor Dr. Peter Zec, zakladatel a CEO Red Dot Award.

Přečíst více o designu BT Reflex zde >

Informace o soutěži Ret Dot Design Award, její historii a další detaily najdete na: www.red-dot.de

Mohlo by se vám také líbit

Driver using BT Optio for order picking

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Retrak ve skladě

Retraky

Série silných retraků nabízí vysokou akceleraci a výjimečné jízdní vlastnosti pro optimální manipulaci.

Přečíst více >
Náčrt skice - design

Historie konstrukčního centra

Inspirováni hodnotami Toyota na jedné straně a oborovými trendy na druhé, nespouštíme při navrhování našich řešení manipulace s materiálem ze zřetele potřeby našich zákazníků.

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >