Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota získala nejvyšší ocenění Red Dot: Best of the Best

BT Reflex E-série, navržen a vyrobený Toyota Material Handling Europe, získala v soutěži "Red Dot: Best of the Best" nejvyšší ocenění. Skupina odborníků uděluje mezinárodně uznávanou cenu kvality pouze nejlepším výrobkům v kategorii.

Řada BT Reflex E-série je jediným vozíkem na světě s naklápěcí kabinou a od svého uvedení do provozu přináší vynikající vysoký výkon při manipulaci s materiálem. Navržený pro výkon ve výškách, jedinečná sklápěcí kabina a průhledná střecha, stejně jako konstrukce stožáru, nabízejí vždy vynikající viditelnost. Je navržen tak, aby snížil námahu řidiče při opakovaných aplikacích. 

Kontakty pro PRESS

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu

NAPIŠTE NÁM

“Když jsme navrhovali řadu BT Reflex E-Série, nezapomínali jsme na to, že se nejedná jen o vozík, ale také o jeho ergonomii, zaměřujeme se tak i na potřeby řidiče ”, říká Magnus Oliveira Andersson, Vedoucí designu společnosti Toyota Material Handling Europe.

 

Odborná porota dospěla k závěru, “Retraky BT Reflex E-série působí harmonickým vzhledem, který zvýrazňuje všechny detaily. Na základě dobře promyšlené funkčnosti vozíku zaručuje skvělý výkon nejvyššího standardu, a to i v aplikacích na vysoké úrovni. Jeho ergonomie nabízí vysokou úroveň komfortu pro řidiče."

 

“Vítězství v Red Dot: Best of the Best je získané uznání za vynikající designový výkon. Oceněné výrobky se vyznačují inovativní symbiózou estetiky a funkce. Skutečnost, že tak malý počet přihlášek získal nejvyšší rozlišovací způsobilost, je důkazem přísné povahy poroty v této soutěži. Chtěl bych blahopřát k úspěchu", uvedl profesor Dr. Peter Zec, zakladatel a generální ředitel Red Dot Award.

Přečíst více o designu BT Reflex zde >

Mohlo by se vám také líbit

Driver using BT Optio for order picking

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Retrak ve skladě

Retraky

Série silných retraků nabízí vysokou akceleraci a výjimečné jízdní vlastnosti pro optimální manipulaci.

Přečíst více >
Náčrt skice - design

Historie konstrukčního centra

Inspirováni hodnotami Toyota na jedné straně a oborovými trendy na druhé, nespouštíme při navrhování našich řešení manipulace s materiálem ze zřetele potřeby našich zákazníků.

Přečíst více >
Picture of text on whiteboard

Filozofie Toyota Way

Naším cílem je zajistit maximální efektivitu vaší manipulace s materiálem. Proto uplatňujeme soubor hodnot nazývaný Toyota Way. 

Přečíst více >