Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

AGV automatizace pomocí softwaru T-ONE od Toyoty

Toyota vyvinula nový řídicí software T-ONE pro vozíky Autopilot

T-ONE (Optimise – Navigate – Execute) je součástí přístupu společnosti TMHE ke štíhlé logistice s cílem optimalizovat její efektivnost a příkladné využití veškerých dostupných zdrojů.

Nový software vlastního vývoje pracuje metodou "one-step-ahead-thinking" a je srdcem řešení s automatickými vozíky Toyota Autopilot integrující zákaznické procesy a zajišťující přehledné a spolehlivé řízení materiálových toků zákazníka.

T-ONE je nainstalován jako integrační platforma zajišťující komunikaci automaticky naváděných vozíků Toyota Autopilot a existující infrastruktury zákazníků, kterou tvoří některý z řídících skladových systémů (WMS), systémy pro identifikaci zboží a další manipulační technika. Spolehlivé a inteligentní propojení vozíků s již používanými systémy zákazníka může být pro mnohé z nich důležitou podmínkou pro zavedení automatizace. T-ONE zavedení automatické manipulace do provozů, kde vozíky dosud řídí lidská obsluha, velice usnadňuje a urychluje.

”T-ONE je zásadní nástroj, který umožňuje efektivně zautomatizovat dosud konvenční provozy a zajistí našim zákazníkům benefity založené na vysoce produktivním prostředí s nepřetržitým bezpečným tokem materiálu a na hladkém propojením se zavedenými skladovými a řídicími systémy," řekl Hans Larsson, Director Logistics Solutions společnosti Toyota Material Handling Europe.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Vyřízení zakázky přesně a efektivně

Inteligentní software nabízí vysokou provozní flexibilitu, rychlost a důkladnost při nepřetržitém posuzování manipulačních operací a ověřování jejich efektivnosti. Díky tomu je velmi vhodný pro náročné aplikace s větším počtem vozíků. T-ONE soustavně optimalizuje veškeré procesy při vyřizování jednotlivých manipulačních zakázek, a trasy, kterými jsou vozíky navigovány. Vždy je dosaženo maximálního využití vozíků a zajištění materiálového toku podle potřeb zákazníka. Všechny zakázky jsou vyřízeny včas, přesně a efektivně.

 

Navigujte rychle a ideální trasou

Díky pokročilé kontrole celé flotily T-ONE vždy vybere ideální trasu pro každý automatický vozík, redukuje neproduktivní čekací doby nebo jízdy bez nákladu. Využívá procesy dynamického řízení založené na vyhodnocování aktuálního stavu flotily, disponibilní podlahové ploše nebo aktuálním stavu zakázek čekajících na vyřízení. Při přidělení zakázky bere dokonce v úvahu i vhodnost a vybavení konkrétních vozíků a jejich manipulační časy.

Mohlo by se vám líbit

Toyota Autopilot

Automatizované systémy

Naše řada autopilotů a automatických vozíků nabízí pokročilé a flexibilní řešení pro efektivnější manipulaci s materiálem.

Přečíst více >
Toyota Autopilot

Jak mohou automatizované vozíky jednoduše optimalizovat váš sklad?

Kdo si může v těchto dnech dovolit vyčerpat zdroje nebo zpomalit operace? Tak proč nezvážit automatizaci opakujících se úkolů?

Přečíst více >
Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >