Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Náš přístup Logiconomi

Toyota Material Handling má pokrokový přístup k rozvoji efektivních, ekonomických logistických procesů, které zahrnují štíhlé postupy, inovace a spolupráci s podobně smýšlejícími partnery. Nazýváme Logiconomi.

Aplikace štíhlého myšlení v logistice

  • Spolupráce s našimi partnery na nejnovějších trendech
  • Poskytování odpovědí
  • Kompletní servisní historie

Naše Logiconomi myšlení nás nutí klást si otázky a nalézat správné odpovědi – abychom mohli ve spolupráci se zákazníky a dalšími progresivními podniky identifikovat budoucí potřeby a vyvinout produkty a služby, které naplní tyto požadavky.

Logiconomi studentské ocenění

Součástí našeho přístupu je náš program studentských ocenění Logiconomi, který je navržen tak, aby podporoval svěží, mladistvé a inovativní myšlení pro manipulaci s materiálem. V letech 2017-2018 existují dva prvky našeho programu studentských cen. Toyota Logistic Design Competition a Toyota Logistics Engineering Challenge.

Doručování zásilek. Přidejte se k revoluci

OD KONCEPTU K REALITĚ

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
An autopilot doing horizontal transportation

Automatizované řešení

Naše řada automatizovaných vozíků a nosičů nákladu nabízí vyspělá a flexibilní řešení pro efektivnější a hospodárnější manipulaci se zbožím. 

Přečíst více >
Systém Aktivní Stability (SAS)

Systém aktivní stability

Tato inovace přispívá k vyšší bezpečnosti a pomáhá snižovat náklady na řidiče a škodní náklady. Dynamický systém monitoruje činnost vozíku a zaregistruje-li riziko nestability, automaticky provádí korektivní akce.

Přečíst více >
Naše unikátní Li-Ion řada ve skladě

Naše unikátní Li-Ion řada

Lithium-Ionové baterie prokázaly o 30% vyšší energetickou účinnost oproti olověným akumulátorům, takže výrazně přispívají ke snížení emisí CO2.

Přečíst více >