Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Servisní technik od Toyoty kontroluje a opravuje vzv BT Levio

Jak přispěje lepší servis chytrých vozíků k maximální provozuschopnosti?

Potřebujete efektivní logistiku, která udrží váš podnik v chodu, a to je možné pouze tehdy, jsou-li vozíky funkční a v provozu. Díky chytrým vozíkům vám s tím můžeme pomoci: s využitím dat získaných prostřednictvím telematiky dokážeme zlepšit servis vašeho vozíku. Připojené vozíky vám také umožní přechod na proaktivní servis, v rámci kterého budou vozíky opraveny ještě dříve, než se může cokoli přihodit. Cílem je nulová poruchovost. Zde se dozvíte, jak může chytrý vozík díky lepšímu servisu přispět k maximální provozuschopnosti.
I_Site aplikace na mobilním telefonu ve skladě

1. Rychlé a efektivní plánování servisu

Efektivní servis je jednou ze základních hodnot Servisního konceptu Toyota TSC, vycházejícího z principů výrobního systému Toyota TPS. Klíčem k efektivnímu servisu zdvižného vozíku je konektivita. Díky našemu štíhlému přístupu k servisu vám můžeme nabídnout lepší plánování servisu, větší přidanou hodnotu a méně plýtvání (muda). Výsledkem je celkové zvýšení efektivity vašich logistických operací.

Připojíte-li chytrý vozík prostřednictvím aplikace I_Site, můžete požádat o servis přímo z aplikace. Jste tak v přímém kontaktu se servisním týmem a můžete dokonce odeslat obrázek nebo zprávu. Při připojení k servisním systémům Toyota jsou k dispozici také údaje o servisních nákladech.

Servisní technik pracuje s platformou T-Stream

2. Přehled v reálném čase pro servisní techniky

Mezi výhody upgradu vašich chytrých vzv na I_Site patří možnost propojení s T-Stream, novou mobilní servisní platformou Toyota určenou technikům. Tento servisní nástroj může servisním technikům zpřístupnit integrovaná data z připojených vozíků a zvýšit tak efektivitu servisu. Technici v terénu, vyzbrojení přesnými informacemi o reálném stavu, mohou zajistit řádné a efektivní fungování zařízení a ověřit počet provozních hodin na dálku. To eliminuje zbytečné servisní návštěvy a umožní lepší plánování, což v důsledku vede k nižším servisním nákladům. T-Stream také umožňuje efektivnější servis chytrých vozíků, s možností aktualizací na dálku a údržbou založenou na aktivitě vozíku. To znamená méně prostojů a tím pádem nižší celkové náklady na vlastnictví.

3. Maximální provozuschopnost

Jestliže máte již dnes chytrý vozík, můžete začít s měřením. To vám otevírá prostor pro lepší servis a do budoucna i možnost proaktivního servisu, který pro vás může být neocenitelnou konkurenční výhodou. Výsledkem jsou menší prostoje ve vašich provozech, které tak budou produktivnější a efektivnější, což vám ušetří čas i peníze.

V blízké budoucnosti budeme schopni díky údajům z telematiky měnit náš obchodní model a lépe jej přizpůsobovat potřebám vašeho podniku tak, aby se vám vždy dostalo té nejlepší podpory a poradenství. To znamená vytvořit spolu s vámi optimalizovaný servisní model, který s minimálními dopady na váš podnik zajistí maximální provozuschopnost a dostupnost vašich zařízení.

 

Zjistěte více o chytrých vzv

Mohlo by se vám také líbit

Manažer sledující I_Site na iPadu

Správa flotily I_Site

I_Site propojuje vaši flotilu, shromažďuje data, poskytuje přehled o dění v provozech a napovídá, jak optimalizovat vaše pracovní procesy.

Přečíst více >

Chytré propojené vzv

Přečtěte si více o propojených vozících

Přečíst více >
TSC hodiny

Servisní koncept Toyota

Důkazem našeho zaujetí pro dokonalý servis je Servisní koncept Toyota, představující strukturovanou cestu k optimalizaci našich služeb.

Přečíst více >
Servisní technici  kontrolují Toyota vozík

Servis

Naše servisní programy udrží vaše provozy v chodu a pomohou vám dostat z vašich vozíků maximum, bez ohledu na značku stroje.

Přečíst více >