Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Muž manipulující s Levio vozíkem v průmyslu

Nové BT Levio LWE130 a BT Staxio HWE100 - jednoduše intuitivní

Klasické základní elektrické modely od Toyoty jsou ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci, horizontální transport na kratší vzdálenosti a v případě zakladače HWE100 pro ukládání do nižších výšek. Mají malé rozměry, jednoduše se ovládají a svou práci odvedou efektivně a s nízkými provozními náklady.

Ručně vedený nízkozdvižný vozík BT Levio LWE130 a zakladač BT Staxio HWE100 se perfektně hodí do těsných výrobních prostor, do obchodů nebo supermarketů. V nich se vyplatí unikátní funkce mikropojezdu Click-2-Creep zajišťující dokonalou kontrolu při řízení vozíků a jemné polohování nákladu v úzkých a těsných místech. To platí i pro manipulaci na ložných plochách nákladních aut. Díky tichému provozu a nízké hmotnosti se obě novinky mohou uplatnit také v nemocnicích a jiných méně tradičních aplikacích.

Provozní rychlost 5,5 km/hod znamená výrazně rychlejší a pohodlnější manipulaci než horizontální převozy s ručním paletovým vozíkem. Nosnost 1 300 kg u nízkozdvižného vozíku je dostatečná pro velké množství výrobních nebo skladových provozů a většinu běžných nákladů. Univerzální zakladač s centrálně umístěným stožárem, výškou zdvihu až 2 m a elektrickým zdvihem navíc umožňuje hbité založení palety těžké až 1 tunu.

AC motory a snadné nabíjení

BT Levio LWE130 i BT Staxio HWE100 jsou vybaveny revolučním AC motorem, který nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Vyznačuje se odolností a silou, ale přitom nízkou spotřebou energie. Vestavěná nabíječka je určena pro rychlé a jednoduché nabíjení v běžné zásuvce. Nízkozdvižný vozík LWE130 nabízí na přání i výbavu pro palubní nabíjení, které umožňuje dobíjení během jízdy nákladního vozidla. Palubní nabíjení je díky inteligentnímu systému řízení nabíjení aktivní jen v případě, kdy je v činnosti hlavní motor vozidla 

Kompatibilita se správcem flotily I_Site pro vyšší bezpečnost

V případě potřeby je možné kontrolovat provoz obou modelů i jejich řidičů pomocí systému správy flotily I_Site. I_Site sleduje například využití vozíků, kolize nebo správné postupy při nabíjení baterií. Různá kvalita řidičů může být také ošetřena a ohlídána volbou vhodných výkonových parametrů, protože jak BT Levio, tak BT Staxio nabízí možnost programování různých provozních charakteristik nebo přístup pomocí PIN kódu.

Praktické a ergonomické využití jako pracovní stoly

BT Staxio HWE100 může zákazníky oslovit možností automatického nastavení výšky zdvihu, výbavy na přání, která pomocí fotočlánku monitoruje výšku horní hrany nákladu. Pokud je náklad přidáván nebo odebírán, vidlice se automaticky posouvají směrem dolů nebo nahoru tak, aby pracovní výška zůstala pro operátora ergonomická a pohodlná.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Mohlo by se vám také líbit

Driver using BT Optio for order picking

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Elektrické paletové vozíky v průmyslu

Elektrické paletové vozíky

Řada elektrických paletových vozíků BT Levio zahrnuje vozíky pro horizontální přepravu palet, nakládání/vykládání a vychystávání. Tyto kompaktní paletové vozíky jsou rychlé a výkonné a kladou důraz na bezpečnost a snadné ovládání. 

Přečíst více >
Elektrické zakladače ve skladu

Elektrické zakladače

Elektrické zakladače BT Staxio jsou uzpůsobeny pro širokou škálu aplikací, včetně dvoupaletové manipulace, vychystávání, zakládání a horizontální přepravy. Jedná se o rychlé, výkonné a snadno ovladatelné zakladače. 

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >