Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

EcoVadis Gold 2018

TMHE oceněna popáté zlatým certifikátem EcoVadis

Toyota Material Handling Europe získává za svůj výkon v oblasti udržitelného podnikání zlato již od r. 2012 a stále zůstává jedinou takto oceněnou společností.

Ocenění přiznává společnostem, které se zavázaly k transparentnosti, měřením a porovnáním výkonu ve všech kategoriích EcoVadis.

Vysoký rating a certifikát získávají pouze firmy, které jsou transparentní a dokáží svůj rozvoj a fungování sladit se všemi kritérii, které EcoVadis sleduje a hodnotí. Cílem tohoto hodnocení je usnadnit porovnatelnost různých dodavatelů zejména v oblasti personální politiky a přístupu k životnímu prostředí. TMHE zaznamenala úspěch celkového hodnocení ze 72 na 76 bodů (ze 100 možných) tentokráte právě v oblasti etiky, lidských a pracovních práv.

EcoVadis je organizace s nejlepší světovou reputací v oblasti hodnocení udržitelného podnikání, poskytování informací nebo nástrojů vylepšujících a podporujících fungování globálních dodavatelských řetězců. Využívá nejmodernější technologické nástroje a expertní tým s lokální i globální působností. Hodnocení společnosti EcoVadis jsou srozumitelná a přinášejí detailní vhled do environmentálních, sociálních a etických rizik ve více než 188 dodavatelských kategoriích ve 150 zemích na celém světě. Toyota Material Handling Europe je jedním z více než 45 000 podnikatelských subjektů v síti společnosti EcoVadis. Všechny subjekty jsou při hodnocení úrovně, spolupráce a vylepšení v oblasti udržitelnosti s cílem chránit značku, posílit transparentnost, inovační potenciál a akcelerovat růst posuzovány stejnou metodologií. Více informací najdete na www.ecovadis.com.

 

Kontakty pro PRESS

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092
jindrich.privora@cz.toyota-industries.eu

NAPIŠTE NÁM

Mohlo by se Vám také líbit

Lidé se dívají na vysokozdvižné vozíky

Náš přístup udržitelnosti

Společně můžeme maximalizovat bezpečnost, minimalizovat dopad na životní prostředí a optimalizovat podnikové procesy.

Přečíst více >
Smiling people in office corridor

Připojte se k týmu

Vždy se snažíme optimalizovat naše produkty a způsoby naší práce. A klíčem je spolupráce s lidmi, kteří sdílejí naše nadšení pro logistiku a technologie.

Přečíst více >
Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
TSC hodiny

Servisní koncept Toyota

Důkazem našeho zaujetí pro dokonalý servis je Servisní koncept Toyota, představující strukturovanou cestu k optimalizaci našich služeb.

Přečíst více >