Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Dravý výkon modelu Levio ve společnosti Foxconn

Dravý výkon modelu Levio a monitoring řidičů snižují náklady ve společnosti Foxconn

Spolehlivý bezporuchový provoz v náročné aplikaci a vysoká odolnost vozíků BT během prvního čtyřletého období dlouhodobého pronájmu stála za výběrem stejné značky při obnově flotily 11 ručně vedených elektrických nízkozdvižných vozíků v logistickém centru společnosti FOXCONN CZ s.r.o. v Pardubicích.

BT Levio P-série

Masivním rozšiřováním výroby byla společnost FOXCONN CZ nucena přesunoutlogistické aktivity do nového distribučního centra. Prostorově velkorysé logistické centrum zajišťuje kompletní distribuci produkce pardubického závodu, který vyrábí široký sortiment produktů pro významné zákazníky z IT oboru. Z výrobních divizí přicházejí zakázky ke kompletaci, balení a finální expedici. Modely BT Levio zajišťují plynulou vykládku zboží v rámci interní přepravy, manipulaci v logistickém centru a nakládku v expediční zóně s 29 rampami.

Logistické centrum je charakteristické velmi rychlou obrátkovostí jednotek. Většina z 2 000 skladových pozic je umístěna na podlaze. Regálový systém se využívá výjimečně. Těsné uličky a citlivé zboží vyžadují zvýšenou pozornost obsluhy a plynulou bezchybnou manipulaci bez nárazů a otřesů.

CHCI PODOBNÉ ŘEŠENÍ
I_Site vymýtil trápení s poškozenými kolečky

I_Site vymýtil trápení s poškozenými kolečky

Každý vozík může být v rámci dané směny využíván více řidiči. Výkon jednotlivých vozíků je sledován systémem správy flotily Toyota I_Site. V rámci společnosti probíhají testy plné verze systému, která umožní přesné sledování každého řidiče podle unikátního PIN kódu (zacházení s vozíkem, kontrola správného nabíjení), a porovnávání hodnot s výsledky vozíků, které plnou verzi nemají nainstalovanou, a kde není odpovědnost například za nárazy individuálně dohledatelná.

Monitoring nárazů je v podmínkách logistického centra silným nástrojem, neboť IT sortiment je na nárazy velmi citlivý navzdory perfektnímu balení. Kritickým místem jsou přejezdy hran ramp v tranzitním a nakládacím prostoru. Ideální pracovní postup vyžaduje zpomalení a přímý nájezd na rampu, který je nejšetrnější k vozíku (nižší opotřebení koleček a ložisek) i k nákladu.

Dodává hodně informací v oblasti provozních nákladů i provozních charakteristik a pomohl odstranit nepříjemné potíže s nadměrným poškozováním koleček, takže nyní není nutné platit žádné dodatečné výdaje. Běžné opotřebení je kryto podmínkami pronájemní smlouvy, která počítá s bezplatnou výměnou jedné sady kol v průběhu 1 roku. Větší počet výměn není v případě správného chování řidičů třeba, což znamená, že úroveň opotřebení a podmínky smlouvy jsou nastaveny dobře a odpovídají reálné situaci v provozu.

Elektrické paletové vozíky v průmyslu

Elektrické paletové vozíky

Řada elektrických paletových vozíků BT Levio zahrnuje vozíky pro horizontální přepravu palet, nakládání/vykládání a vychystávání. Tyto kompaktní paletové vozíky jsou rychlé a výkonné a kladou důraz na bezpečnost a snadné ovládání. 

Přečíst více >
Elektrické zakladače ve skladu

Elektrické zakladače

Elektrické zakladače BT Staxio jsou uzpůsobeny pro širokou škálu aplikací, včetně dvoupaletové manipulace, vychystávání, zakládání a horizontální přepravy. Jedná se o rychlé, výkonné a snadno ovladatelné zakladače. 

Přečíst více >
Traigo při přesunu barelů

Jsme specialistou na váš obor

Snažíme se porozumět vašim individuálním potřebám, abychom mohli pokaždé nabídnout kvalitní, spolehlivé a individuální řešení, které přesně vyhoví vašim požadavkům.

Přečíst více >

Maloobchod a sklady

Můžeme vám pomoci minimalizovat počet přepravních pohybů a maximalizovat rychlost manipulace, od příjmu zboží až po finální distribuci.

Přečíst více >