Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Retrak BT Reflex R-série získal německé ocenění German Design Award 2018

Retrak BT Reflex R-série získal německé ocenění German Design Award 2018

Model BT Reflex R-série a jeho čistý, funkční design zvítězil v kategorii Excellent Product Design.

German Design Award je nejvyšším mezinárodním oceněním German Design Council, která se skládá z mezinárodní poroty a odměňuje jedinečné návrhy, které přinášejí přidanou hodnotu značky.

“Podle mého názoru je návrh vysokozdvižných vozíků zaměřen na potřeby lidí, kteří je obsluhují” řekl Oliveira Andersson, Ředitel Designu ve společnosti Toyota Material Handling Europe, která od roku 1995 neustále zlepšuje své výrobky.  Retraky BT Reflex jsou na trhu již dlouhou dobu. V původní verzi byl jejich interiér velmi jednoduchý. Poté, co v 70. a 80. letech 20. století byla věnována více pozornosti potřebám zákazníků, se designéři více zaměřili na uživatele. Vylepšené řady BT nabízejí obsluze mnohem vyšší komfort. Díky tomu byl vozík BT1350E oceněn iF Design Award za výjimečnou úroveň ergonomie v roce 1982. V průběhu let byly všechny modely vyvinuty v souladu s filozofií Toyota Kaizen (neustálé zlepšování). Toyota Material Handling již rříve získala německou cenu za design v roce 2016 u řady BT Levio P-Série.

Kontakty pro press

Toyota Material Handling CZ
Jindřich Přívora, PR Manager
Tel.: +420 602 654 092

Mohlo by se vám také líbit

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Chytrá logistika a logiconomi nabízejí řešení pro současnost i vize pro budoucnost. 

Přečíst více >
Náčrt skice - design

Historie konstrukčního centra

Inspirováni hodnotami Toyota na jedné straně a oborovými trendy na druhé, nespouštíme při navrhování našich řešení manipulace s materiálem ze zřetele potřeby našich zákazníků.

Přečíst více >
Retrak ve skladě

Retraky

Série silných retraků nabízí vysokou akceleraci a výjimečné jízdní vlastnosti pro optimální manipulaci.

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >