Prověřený stroj - Rent & Used Support

Rent & Used Support

Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti.

Co budete dělat:

  •  provádění rezervací použitých strojů a strojů na krátkodobý pronájem
  • zpracování agendy smluv/objednávek
  • zpracování agendy prodeje použitých strojů na dlouhodobý pronájem
  • vedení projektů v systému Octopus
  • příprava podkladů pro dopravu v systému Transportní modul
  • práce v systému M3 a Oracle
  • agenda spojená s nákupem a prodejem strojů
  • fakturace a administrativní podpora obchodníků

Profil ideálního kandidáta:

  • hmatová metoda ovládání klávesnice deseti prsty
  • min. základní znalost anglického jazyka
  • mírně pokročilá úroveň Microsoft Office – především Word, Excel
  • základní znalosti účetnictví – náležitosti dokladů apod.
  • komunikativnost
  • dobrá organizace práce
  • pečlivost

Co nabízíme:

  • nástup možný cca od ledna 2018 dle dohody
  • získaní zkušeností v mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v  kanceláři naší společnosti v Rudné
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick days
  • příspěvek na dopravu, stravenky
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • podpora vzdělávání našich zaměstnanců
  • roční bonusy

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, prosím, pošlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme.

Kontakt:
Michala Široká, Rental & Used Backoffice Manager, michala.siroka@cz.toyota-industries.eu