Regionální obchodní poradce - Praha

Regionální obchodní poradce - Čechy

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti.

Co budete dělat:

  • vyhledávání nových zákazníků
  • vytváření a řízení zákaznických vztahů se stávajícími klienty na dlouhodobé úrovni
  • reprezentace společnosti směrem k zákazníkům
  • chápání potřeb zákazníků
  • identifikace nových příležitostí a jejich realizace prostřednictvím Toyota řešení
  • úspěšné řízení a implementace řešení, které je definováno jako projekt
  •  zodpovědnost za generování finančního obratu za prodej a pronájem produktů

Profil ideálního kandidáta:

  • zkušenosti na podobné pozici alespoň 1 rok
  • aktivní přístup a obchodního ducha
  • středně pokročilá znalost angličtiny
  • komunikativnost
  • dobrá organizace práce
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • získaní zkušeností v mezinárodní společnosti
  • motivující systém odměňování
  • přátelský kolektiv a teambuildingové akce
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů sick days
  • podpora vzdělávání našich zaměstnanců
  • roční bonusy