BT Reflex poskytuje skutečnou viditelnost ve výškách

BT Reflex řady R byl zkonstruován pro výkon ve výškách, jedinečná řada E s naklápěcí kabinou pro větší přesnost a pohodlí. Retraky O série jsou určena pro manipulaci ve vnitřních i vnějších prostorech. Tyto 3 řady s kapacitou 1,4 až 2,5 tun mají také přizpůsobený prostor pro řidiče, který nabízí jedinečný zážitek z jízdy s vynikající viditelností.

Hladký provoz

Jedinečné retraky Toyota se sklápěcí kabinou a Transitional Lift Control (TLC).
Tyto stávající funkce prokázaly svou přidanou hodnotu v provozech a byly vylepšeny v novém vozíku. Sklápění kabiny je plynulejší, což je nejen pohodlnější při práci ve výškách, ale také poskytuje řidiči lepší viditelnost. Manipulace s nákladem je proto ergonomičtější, produktivnější a bezpečnější. Funkce TLC zajišťuje maximální rychlost manipulace s nákladem a pomáhá udržet zdvihání bez rázů. 

Dosah vyšší než kdy jindy

Řada BT Reflex udává standard ve vertikálním výkonu s radikálně vylepšenými nosnostmi. Toyota může nabízí modely s větší i menší kapacitou. Kromě výšek zdvihu 13 metrů je nová konstrukce stožáru inovativní v mnoha ohledech: štíhlé profily stožáru s centrálním zvedacím válcem, poloha hadic a s integrovaným bočním posuvem. 

Ovládání nabízí stabilitu, přesné ovládání stožáru a průhlednou střechu, navržený v kombinaci s novým stožárem, který řidiči nabízí vynikající výhled směrem nahoru s minimálním omezením výhledu. Nový stožár dosahuje nové úrovně kvality, navržené s méně součástkami a jejich větší ochranou, zvyšující spolehlivost a použitelnost.

Optimální komfort řidiče

Tento vysokzdvižný vozík byl navržen s ohledem na obsluhu. Ovládací prvky, řízení, sedadlo a podlaha jsou nastavitelné, aby vyhovovaly různým potřebám. Funkce řízení byla vylepšena, doplněna o různé profily řízen. Hnací kolo je po vypnutí vždy rovné, což zajišťuje rychlý a bezpečný rozjezd. Optimalizovaný výkon vozíku (Optimised Truck Performance - OTP) je standardní součástí řady a nabízí zvýšenou kontrolu zdvihu a také kontrolu jízdy v zatáčkách pro zvýšení bezpečnosti a produktivity. Nový  retrak BT Reflex může být vybaven laserem pro vidlice, který usnadňuje manipulaci s paletou, a čímž se snižuje poškození zboží a vybavení.

K dispozici také s Li-Ionovými bateriemi a I_Site

Naše nové retraky mohou být optimalizovány tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním požadavkům, například pro intenzivní aplikace nabízíme li-ionové baterie pro zlepšení energetické účinnosti, ale také snadné použití.

Pro aplikace v chladírenských provozech může být retrak BT Reflex vybaven plně uzavřenou kabinou zajišťující vysoký komfort a produktivitu v těchto náročných pracovních podmínkách. Retraky lze také připojit pomocí technologie I_Site a vytvořit z nich inteligentní vozíky a zákazníci mohou sledovat výkonnost vozíků a opertárů, pomáhá také zvyšovat bezpečnost a snižovat náklady na provoz.

Vymazat