Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Financování

Toyota Material Handing Commercial Finance nabízí kompletní řadu finančních řešení, se kterými získáte manipulační techniku Toyota Material Handling bez rizika a s klidem na duši, takže se můžete plně soustředit na hlavní cíle svého podnikání.
  • odkup zařízení, prodloužení kontraktu nebo vrácení zařízení
  • Plná nebo částečná amortizace, Prodej a Zpětný leasing a Leasing s plným servisem
  • koupi na splátky nebo úvěrová řešení
Schůzka dvou mužů

Maloobchodní financování

  • Operativní leasing a finanční leasing  
  • Koupě na splátky a úvěrová řešení  
  • K dispozici s originální údržbou, servisem a pojištěním Toyota

V případě leasingové smlouvy nakoupí Toyota Material Handing Commercial Finance požadované zařízení, a vy jej pak můžete za měsíční poplatek používat. Tento poplatek můžete také spojit s originální údržbou, servisem a pojištěním Toyota. Na konci smluvního období budete mít na výběr ze tří možnosti: odkup zařízení, prodloužení kontraktu nebo vrácení zařízení.

KONTAKTUJTE NÁS

Naše leasingové smlouvy nabízíme přímo vám v různých obměnách podle podmínek místního trhu pro operativní a finanční leasing: Plná nebo částečná amortizace, Prodej a Zpětný leasing a Leasing s plným servisem. Připomínáme, že konkrétní produktové řady a nabízené služby se mohou v jednotlivých zemích lišit a vzhledem ke specifickým předpisům a zákonům jednotlivých zemí nemusí být všechny varianty dostupné ve všech zemích.

Pokud od samého počátku plánujete vlastnictví zařízení, můžeme vám nabídnout Koupi na splátky nebo Úvěrová řešení.

V případě smlouvy o koupi na splátky zakoupí Toyota Commercial Finances zařízení, které chcete vlastnit, a vy jej pak můžete používat za pravidelnou splátku. Na rozdíl od leasingu přechází předmět smlouvy na konci smluvního období automaticky do vašeho vlastnictví.

Koupi na splátky a úvěrová řešení můžete samozřejmě také spojit s originální údržbou, servisem a pojištěním Toyota.

Velkoobchodní financování

  • Financování skladových zásob pro předváděcí vozíky a vozíky na sklad
  • Finanční leasing a úvěry pro nájemní flotily pod rámcovými smlouvami

Očekáváte krátké dodací lhůty, chcete pronajmout techniku Toyota Material Handling na různě dlouhá období nebo chcete otestovat vozíky v provozech zákazníka, dříve než uskuteční definitivní objednávku? Toyota Material Handling Commercial Finance poskytuje finanční řešení na místních trzích prostřednictvím nezávislých distributorů, kteří naplní vaše potřeby.​​​​​​​​​​​​​​

Naše řešení financování skladových zásob poskytuje revolvingový úvěrový limit, který vám umožní nakupovat u našich dealerů techniku na sklad a pro předváděcí účely, a zjistit si tak provozní kapitál. Toyota Material Handling Commercial Finance nabízí na základě rámcových smluv Finanční leasingy a Úvěry, které vám umožní s potřebnou flexibilitou financovat vaši techniku Toyota určenou k pronájmu.

Mohlo by se vám také líbit

Driver using BT Optio for order picking

Naše produktová řada

Podívejte se na naši kompletní řadu manipulační techniky, včetně retraků, paletových vozíků a vychystávacích vozíků.

Přečíst více >
Pronajměte si vozík

Pronajměte si vozík

Potřebujete vozík právě teď, na krátký čas nebo na delší období, a hledáte finančně dostupné řešení?  Máme pro vás různé možnosti pronájmu, přesně podle vašich potřeb.

Přečíst více >
Použité vozíky ve skladu

Nákup použitého vozíku

Pomůžeme vám najít ideální vozík, ať nový nebo použitý. Podpořte své podnikání kvalitními použitými vozíky!

Přečíst více >

Výrobní systém Toyota TPS

V naších výrobních závodech uplatňujeme principy štíhlé výroby a pracujeme na základě tahového systému řízení, což znamená, že vyrábíme jen to, co si objednáte.

Přečíst více >