Digitální vydání Hannover Messe

Sledujte uvažování TMH, nejnovější produkty a technologie prezentované při příležitosti Hannover Messe

Není možné stát na místě

Svět logistiky se neustále proměňuje, neustále rostou požadavky a očekávání uživatelů manipulace a rychle se mění i technologie, které jsou schopny tyto požadavky naplňovat. Jako Toyota jsme byli vždy v čele produktových inovací, postupů a využití nových technologií. V současném náročném světě logistiky je třeba rychlosti a nových myšlenek zřejmá...

Zjistili jsme, že tempo změn v logistice stále akceleruje, že je nezbytné přistupovat k identifikaci trendů velmi strukturovaně a rychle. Nastavili jsme tedy metodu, kterou nazýváme strategický radar, který nám pomáhá v předstihu porozumět trendům a sledovat je, odhadnout úroveň jejich dopadu, který budou mít na průmysl a naše zákazníky...

Plánujeme sdílet toto téma a práci strategického inovačního týmu s vámi prostřednictvím speciálního online kanálu s názvem "Logiconomi".

 

Pro příležitost HANNOVER MESSE jsme připravili digitální stánek HANNOVER MESSE Exhibitor 2021: Toyota Material Handling Europe, jehož obsahem je tato atraktivní nabídka témat:

Síla konektivity

Hodnotu konektivity nelze v dnešních náročných logistických systémech ignorovat. Se správou vozového parku I_Site se snažíme zvýšit efektivitu a analyzovat a upravit logistické operace našich klientů, aby byly štíhlejší, vedly k optimalizaci zdrojů – ať již manipulační techniky, řidičů nebo napomáhaly bezpečnosti prostředí a eliminovaly ztráty.

The power of Connectivity na veletrhu Hannover Messe >>

Objevte I_Site balíček, který vyhovuje vašim obchodním potřebám >>

Osvědčené inovace

Retrak od Toyota Material Handling byl vždy prvotřídním produktem. Jeho progresivní design a inovativní funkce v kombinaci s vysokým výkonem v náročných aplikacích, si získalo respekt na trhu. Nový model, BT Reflex řady R, E, O, rozšíří nabídku v dalších oblastech - především ergonomie prostředí řidiče, interakce a konektivity, údržby a bezpečnosti, energetické účinnosti i v těch nejvyšších intenzitách aplikací.

Proven Innovation na veletrhu Hannover Messe >>

Radical Energy Design (RED)

V loňském roce jsme otevřeli nový přístup - projekt RED, a představili tak vizi budoucího designu manipulační techniky. První oceněný vozík, který byl již uveden na trh jako revoluční a unikátní novinka – je  li-ionový paletový vozík LWI160.

RED znamená Radical Energy Design, jehož jádrem je nový koncept designu, založený na použití vlastního lithium-iontového modulárního bateriového systému Toyota a současně maximální zmenšení šasi díky nalezení nového umístění li-ionových pohonných modulů. Díky menší velikosti a pohonu vozík získal další možnosti – ještě vyšší flexibilitu nabíjení, a tím i provozu, manévrovatelnost a výrazně nižší hmotnost (využití na rampách, galeriích aj.).

Radical Energy Design na veletrhu Hannover Messe >>

Behind the scenes of Radical Energy Design (RED) >>

Automatizace krok za krokem

Rozmach automatizace logistiky má řadu příčin: od nedostatku řidičů po snahy o snížení provozních nákladů a zvýšení efektivity. Nicméně automatizovaná řešení nemusejí být odpovědí pro každý logistický tok materiálu. Podstatou je eliminace zbytečných procesů a uplatnění přidané hodnoty tam, kde to dává největší smysl. Toyota vám může pomoci realizovat cestu k automatizaci postupně krok za krokem, kdy se lidé a automatizované vozíky vzájemně doplňují.

Step-by-step Automation na veletrhu Hannover Messe >>

Zjistětě více o automatizovaných řešeních od Toyoty >>

Panelová diskuse: Pružnost dodavatelského řetězce

COVID-19 nám ukázal, že dodavatelské řetězce jsou pro naše hospodářství důležitější než kdykoli předtím.

I v "normálních" časech může mít správa zásob a reakce na změny významný dopad. Složitost nekončí na hranicích společnosti - velmi vysoká úroveň složitosti dnes spočívá v dodavatelské síti.

V tomto panelu budou odborníci z Toyoty, IBM a ServiceNow diskutovat o tom, jak lze připravit dodavatelské řetězce pro blízkou budoucnost pomocí inteligentního využití dat a integrace dat. Na příkladech zákazníků vysvětlí, jak automatizace, AI a agilní organizace mohou umožnit zpracování s rychlejšími a lepšími rozhodnutími a zahájit inteligentní, samoučící se a odolný dodavatelský řetězec.

Registrujte se na panelovou diskuzi na téma Pružnost dodavatelského řetězce, která proběhne ve Čtvrtek 15. dubna v 17.15 >>

(Panelová diskuze je v angličtině)

 

Registrujte se na panelovou diskuzi
Vymazat